שחקני ליגת העל מציינים את יום השואה הבינלאומישלג על עירי: אצטדיון טדי ומתחם בית וגן כוסו בשלגנטע לביא צפוי לפתוח מול נתניה, כאב ראש הגנתי לבכרעד שתשלם לבואטנג: הפועל ת''א לא תוכל להתחזקיותם הלפרין: ''יהיה חם בארנה, נבוא עם כל האנרגיות''פסל של קובי וג'יאנה בראיינט הוצב באתר ההתרסקותניצחון שמיני רצוף לפיניקס, קליבלנד עצרה את מילווקימצרים גברה על חוף השנהב פנדלים והעפילה לרבעדיווחים ביוון: ערן זהבי על סף חתימה באולימפיאקוסלבקשתו: יוסי מזרחי סיים את תפקידו כמאמן בית''ר י-ם
שחקני הפועל כפ''ס (צילום: דייויד סילברמן, איגוד הכדורעף)

כדורעף: מכבי ת''א מול הפועל כפ''ס בגמר גביע המדינה

שני | | 22:10    מאת מערכת ישראל ספורט

חצאי גמר גביע המדינה לגברים שהתקיימו היום הבטיחו לנו גמר איכותי ודרמטי לאחר שהפועל כפר סבא ניצחה את עיילבון ואילו מכבי תל אביב גברה על המעפיל, הגמר ביום חמישי באולם אנרבוקס בחדרה ב-20:30

חצאי גמר גביע המדינה לגברים בכדורעף שהתקיימו היום (שני) הבטיחו לנו גמר איכותי ודרמטי לאחר שהפועל כפר סבא ניצחה את עיילבון ואילו מכבי תל אביב גברה על המעפיל, הגמר ביום חמישי בחדרה בשעה 20:30.

הפועל כפר סבא - מ.ס עיילבון 0:3

כפר סבא נכנסה למשחק בצורה מעולה עם יכולת מצוינת של סלבה בצ'קלה והוליכה 2:9 אלא שבעיילבון לא נבהלו והצליחו לצמצם ל-6:10.אבל כפר סבא המשיכה לשלוט במשחק ועלתה ליתרון 11:18 בדרך לניצחון קל במערכה הראשונה 25:17. המערכה השנייה נפתחה בצורה יותר צמודה כשעיילבון נשארת בתמונה לפחות בתחילת המערכה ומגיעה לשוויון 5. אבל מהלכים טובים של טמיר הרשקו ושל סבה דבש העלו את כפר סבא שוב ליתרון 8:5 ובהמשך ל-9:15  ולניצחון במערכה 25:13. במערכה השלישית כבר שלטה כפר סבבה ללא עוררין בדרך לניצחון 14:25.

מאמן הפועל כפר סבא שגיא ברעם: "לחצנו חזק במשחק אבל המשחק לא התעלה לרמה גבוהה. זה מעמד מכובד עבור עיילבון, במשחק הבא מצפה לנו קבוצה יותר איכותית - ואנחנו כבר עם הפנים לגמר ביום חמישי". מאמן עיילבון, סמעאן סמעאן: "כפר סבא קבוצה יותר טובה, אני שמח שהשחקנים הצעירים שלנו למדו וראו את המעמד הזה.  אני רוצה שאנשים מהמגזר אבל לא רק מהמגזר, ערבים ויהודים יתמכו בקבוצה הזו. זו קבוצה למופת לתמוך בה".

שחקני מכבי ת''א (צילום: דייויד סילברמן, איגוד הכדורעף)
מכבי תל אביב - הפועל המעפיל עמק חפר/מנשה 0:3

מכבי תל אביב פתחה בסערה את המשחק והגיעה ליתרון 0:5, אלא שהמעפיל חזרה במהירות למשחק וצמצמה עד ל-10:9. מכאן השחקנים של גל גלילי נטלו את המושכות ועלו ליתרון 11:18 בדרך לניצחון במערכה כולה 25:15. המערכה השנייה נפתחה בצורה צמודה עד ל-5:5 אבל אז שחקני המעפיל עלו ליתרון 5:9, מכבי תל אביב יצאה לפסק זמן ומשם חזרו הצהובים עם מלוא הכח עד לשוויון 15. מכאן ועד סיום המערכה התפתח משחק צמוד במיוחד שבסיומו ניצחו הצהובים בקושי 23:25. את המערכה השלישית פתחה מכבי תל אביב בצורה טובה והוליכה בה מראשיתה ביתרון קטן כאשר המעפיל לא נותנת לה לברוח, אלא שבמצב של 10:13 הצהובים נכנסו חזק לעניינים והגדילו את הפער בהדרגה עד לניצחון במערכה 18:25 ובמשחק כולו.

מאמן מכבי תל אביב, גל גלילי: "משחק בינוני שלנו היום, עם עבודה טובה נגיע חדים יותר ביום חמישי לגמר, העונה אנחנו יודעים לצאת ממצבים קשים, וידענו לצאת מהמערכה השנייה. יש לנו קבוצה טובה אני נהנה מהעבודה. לקראת הגמר כפר סבא קבוצה מאוזנת, נצטרך לשחק טוב מאוד ויהיה מאבק חזק". מאמן המעפיל, זוהר בר נצר: "אני מרגיש פספוס, היו לנו כדורים שהיינו צרכים לקחת, המערכה השנייה היא פספוס גדול, עשינו הגנה טובה וחבל. יש לנו דור צעיר מוכשר שיוביל את הקבוצה קדימה לקבוצה יש עתיד טוב בשילוב של צעירים וזרים וכמובן עמרי שוורץ המצויין".

נגישות