אבדיה: ''אני רוצה להיות הישראלי הראשון בפלייאוף''סלטיק ניצחה 0:2 את פנרצווארוש, 71 דקות לעבדהארז כלפון דורש להטיל קנסות כספיים על המתפרעיםמשה חוגג תוקף: ''מבחינתי לה פמיליה הוא ארגון טרור''השר טרופר שוחח עם כלפון וחסון: ניאבק באלימות יחדמכבי ת''א יצאה להלסינקי, גלזר: ''משחק חשוב מאוד''כצפוי: הפועל ת''א ובית''ר ירושלים יעמדו לדין משמעתיהמשטרה פתחה בחקירה, לה פמיליה: ''מגנים אלימות''בנט פגש את בנט: ראש הממשלה ביקר באימון של י-םנתניה: ''האוהדים שצוינו בדו''ח יישאו בכל העלויות''
לינוי אשרם (עמית שיסל, הוועד האולימפי)

לינוי אשרם העפילה לשני גמרים בגביע העולם בבאקו

שישי | | 19:32    מאת מערכת ישראל ספורט

ממשיכים בהכנות לקראת אולימפיאדת טוקיו: המתעמלת בגמרים בחישוק, בו זכתה בכסף באליפות העולם, ובכדור אחרי המקום ה-2 במוק'. זליקמן תשתתף גם כן בגמר הכדור, הנבחרת עלתה לגמר ב-5 הכדורים

גביע העולם בהתעמלות אומנותית בבאקו יצא היום (שישי) לדרכו ואחרי שני תרגילים, אלופת אירופה המכהנת לינוי אשרם העפילה לגמר בחישוק ובכדור, וחברתה לנבחרת ניקול זליקמן העפילה לגמר בתרגיל הכדור.
 

יום המוקדמות הראשון בגביע העולם בבאקו הסתיים עם העפלה לארבעה גמרים למשלחת הישראלית לינוי אשרם העפילה לגמר הכדור...

Posted by ‎איגוד ההתעמלות בישראל Israel Gymnastics‎ on Friday, May 7, 2021


בתום היום הראשון ואחרי שני מכשירים, אשרם במקום השני בדירוג הכללי עם 51.450 נקודות (24.250 נקודות בחישוק ו-27.2 נקודות בכדור). במקום הראשון ללה קרמרנקו מרוסיה עם 51.500 נקודות ובמקום השלישי דריה טרובינקובה גם היא מרוסיה עם 50.850 נקודות. ניקול זליקמן מדורגת במקום השמיני עם 48.500 נקודות (23.1 נקודות בחישוק ו-25.4 נקודות בכדור), כאשר מחר יתחרו לינוי וניקול בתרגילי הסרט והאלות.

עוד בתחרות: נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית סיימה היום במקום השביעי בתרגיל חמישה כדורים בגביע העולם בבאקו והעפילה לגמר במכשיר זה עם 39.000 נקודות. בתחרות עצמה משתתפות 17 נבחרות.

נגישות