התחיל בקול תרועה רמה, הסתיים בקול ענות חלושהגמר גביע המדינה ייערך בטדי, חצאי הגמר בבלומפילדאליצור רמלה מול קייסרי, קלסי מיצ'ל בחוץ לחודשייםחוזר לליגת העל: טו הולוואי חתם במכבי ראשון לציוןהמשטרה עצרה 13 חשודים בגין הימורים בלתי חוקייםמטרת העל של מכבי ת''א: להחזיר את ולדימיר איביץ'ירושלים בסכנת הדחה, אריאל: ''משחק חשוב מאוד''אחרי דרמה: מכבי חיפה גברה 66:67 על מכבי רמת גןז'יז'יץ': ''אנחנו מוצאים את הכימיה וממשיכים להשתפר''''ניצחון חשוב ומשמעותי, מעיד על האופי של הקבוצה''
הדרבי התל אביבי (ישי נאמן)

אוהדים שרכשו כרטיסים לחצי הבטיחו את מקומם בגמר

רביעי | | 12:03    מאת מערכת ישראל ספורט

ההתאחדות לכדורגל הודיעה כי אוהדי הקבוצות שרכשו כרטיסים למשחקים שנערכו ללא קהל, יוכלו להשתמש בהם למשחק הגדול שיתקיים ביום רביעי הבא בבלומפילד. אוהד שיוותר על כרטיסו, יקבל החזר כספי

ההתאחדות לכדורגל הודיעה היום שמכירת הכרטיסים למשחק גמר גביע המדינה שיתקיים באצטדיון בלומפילד ביום רביעי הבא בשעה 20:30 בין מכבי תל אביב והפועל תל אביב תחל מחר (חמישי) בשעה 20:00. אוהדי מכבי תל אביב יישבו בשערים המסורתיים (10-11 ו-13, 8) ואוהדי הפועל תל אביב גם כן בשערים הרגילים (4-5 ו-2, 7)
 


בהתאחדות הבהירו שרוכשי הכרטיסים מבין אוהדי מכבי והפועל תל אביב למשחקי חצאי הגמר שנערכו ללא קהל בגלל המצב הביטחוני הבטיחו את מקומם בגמר הגביע ויקבלו את הכרטיסים שלהם לכתובת המייל באמצעותה רכשו את הכרטיסים לחצאי הגמר. במקביל לשליחת הכרטיסים האוטומטית יתקבל מסרון לנייד באמצעותו תינתן לרוכש האופציה לבטל את הגעתו למשחק. החזר כספי יינתן בהתאם בתוך 7 ימי עסקים.
 


במקביל, מכבי תל אביב הודיעה כי לא תתאפשר מכירה לקהל הקבוצה מעבר לאלו שרכשו כרטיסים לחצי והבטיחו את מקומם. מהצהובים נמסר: "בהתאם להחלטת ההתאחדות והקבוצות, אוהדים אשר רכשו כרטיסים למשחק חצי הגמר (מול מכבי חיפה) שהתקיים ללא קהל, הבטיחו את מקומם באצטדיון במשחק הגמר. החל מהשעה 18:00, אוהדים שרכשו כרטיס לחצי הגמר יקבלו כרטיס למשחק הגמר (לאותו הכיסא באצטדיון) לכתובת המייל באמצעותה התבצעה רכישת הכרטיס לחצי הגמר".

נגישות