חי מהיורו עד גיל 19: ישראל - צרפת 0:0 (מחצית 1)מכבי חיפה גברה 1:2 על מכבי נתניה במשחק אימוןמאות אוהדים מחו נגד משה חוגג באימון בית''ר ירושליםאסף נמני: ''חובת ההוכחה היא עליי, אני לא מפחד מלחץ''השוער מחמוד קנדיל חתם לעונה נוספת בבני סכניןאולטראס הפועל הודיעו רשמית: חרם המינויים הסתייםהפועל ב"ש פתחה את מכירת המנויים לעונת 2022/23הבעלים גולדהאר הגיע למחנה האימונים של מכבי ת''אראשי איגוד ההתעמלות ערכו קבלת פנים חגיגית לנבחרתמוחמד שכר חתם לשלוש שנים נוספות בקריית שמונה
אדם מחמיד (באדיבות באיירן מינכן)

האקזיט הבא של מכבי פ''ת? אדם מחמיד כבר חולם בגדול

שבת | | 15:00    מאת רועי ינקלוביץ

מועדון הפאר הגרמני באיירן מינכן החל בפרויקט מיוחד של גילוי כישרונות משנתון 2004 ואחד מהם, שטס למחנה מיוחד במקסיקו, הוא מחמיד. השחקן הצעיר (17)הצטרף לאחרונה למלאבסים מבית''ר טוברוק

באיירן מינכן התחילה לאחרונה פרויקט חדש של גילוי כישרונות עבור שנתון 2004 מכל העולם. 15 שחקנים נבחרו, ביניהם הקשר אדם מחמיד, שחקן נבחרת ישראל שעבר לאחרונה למכבי פתח תקווה  מבית"ר טוברוק ומיוצג על ידי סוכן השחקנים עידן בן אבו. השחקן הצעיר קיים ראיון מיוחד מהמחנה עם ישראל ספורט.

אדם מחמיד במחנה (באדיבות באיירן מינכן)
מחמיד זומן למחנה אימונים בן שלושה שבועות במקסיקו ובמינכן שנערך בימים אלה, ובמהלכו ישחק מול קבוצת הנוער שלהם. במהלך הפרויקט יקבל השחקן מעטפת מלבד האימונים הכוללת ניתוחי וידאו, וההתייחסות אליו תהיה היא כאל שחקן המועדון. 654 שחקנים מכל העולם נבחנו ואדם הוא בין 15 השחקנים שנבחרו למחנה. אדם והקבוצה עסקו עד כה באימונים מרחוק ובמקסיקו הם עושים את הדבר האמיתי, אימוני כדורגל תחת כוכב העבר של הקבוצה ונבחרת גרמניה  קלאוס אאוגנטאלר (אלוף העולם ב1990) ומאמן הנוער של באיירן כריסטופר לורך.

איך זה מרגיש להיות חלק מבאיירן מינכן? "הרגשה נהדרת, אני מאוד גאה בזה". אתה מרגיש שהגעת למועדון ברמה הכי גבוהה מבחינה עולמית? "אני משחק עם שחקנים מהטובים בעולם והמאמנים הטובים בעולם, אז כן אני במועדון מהגדולים שיש. האימון תחת קלאוס אאוגנטאלר? כבוד עבורי להתאמן תחת אגדת כדורגל, הוא פשוט גאון וזאת הרגשה נהדרת".

אדם מחמיד במחנה (באדיבות באיירן מינכן)
על דרך הגעתו למחנה האימונים: "כשראיתי לראשונה את הפרויקט הזה מאוד התרגשתי, שלחתי וידאו שהראה את הכישרון שלי וקיבלו אותי". על העזרה של סוכנו עידן בן אבו: "הוא עוזר לי מאוד, אני עובר עכשיו לקבוצה חדשה מכבי פתח תקווה. הוא עזר לי בכל זה, הוא סוכן נהדר". מי המודל לחיקוי שלי? זינדין זידאן. נבחרת ישראל? אני מאוד מצפה לשחק במדי הנבחרת".

על בית"ר טוברוק: "קבוצה טובה ומיוחדת, כמו משפחה. אני אוהב את כולם שם". לקראת המעבר למכבי פתח תקווה ועל מנור סולומון: "אני מקווה ללכת בדרכו, קיבלתי הזדמנות נהדרת כאן עם באיירן. מה המחנה מוסיף לי? זו הרגשה נהדרת לשחק עם שחקנים כ"כ טובים. אני לומד הרבה מהמאמנים, זה מועדון מיוחד".

אדם מחמיד במחנה (באדיבות באיירן מינכן)
האם למדת הכי הרבה בקריירה שלך מהמחנה הזה? "כן, בתוך שבוע-שבועיים אני למדתי הרבה, יותר מהקריירה שלי עד עכשיו. האימונים פה יותר קשים, מכבדים את המאמן ואת האימונים קצת יותר ויותר ממוקדים בהם. החלום שלי הוא לשחק בבאיירן מינכן ואני מקווה שאגשים אותו".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות