גל מקל נפצע וצפוי להיעדר ממוקדמות גביע העולםלא נעים: נבחרת הנשים הובסה 7:0 על ידי גרמניהדוידסון ליועמ''ש: להוציא את לה פמיליה מחוץ לחוקסיבוב ז' בגביע: ערן לוי סידר לקביליו יפו 2:4 בהארכהפריד ישפוט את חיפה באשדוד, לייבה בקריית שמונההחלוץ הצעיר שחולם באדום: הכירו את עילאי אסביאההוגשה הצעה לקיים את גמר הקונפרנס בבלומפילדחסון: ''חרד שהמזל ייגמר ואחד הצופים לא יחזור חי''התחיל בקול תרועה רמה, הסתיים בקול ענות חלושהגמר גביע המדינה ייערך בטדי, חצאי הגמר בבלומפילד
שחקני נבחרת אנגליה חוגגים (אתר אופ''א)

מומחי ה-Winner מעריכים: אנגליה תזכה לראשונה ביורו

ראשון | | 10:28    מאת מערכת ישראל ספורט

אצטדיון וומבלי יארח הערב (ראשון, 22:00) את גמר היורו בין אנגליה לאיטליה ובווינר קובעים שנבחרת שלושת האריות תניף את התואר הנכסף כבר בגמר הראשון שלה. קיין ואימובילה פייבוריטים לכבוש ראשונים

אליפות אירופה בכדורגל, יורו 2020, מגיעה הערב (ראשון, 22:00) לרגע השיא של הטורניר כאשר איטליה ואנגליה יפגשו בשלב הגמר למשחק שבסיומו תוכתר אחת מהנבחרות כאלופת היבשת. עוד לפני המחזור הראשון של הטורניר, מומחי ה-Winner העריכו כי אנגליה היא הנבחרת שתזכה בטורניר וגם הערב המומחים הולכים עם ניצחונם של האנגלים שמוערך ביחס של פי 2.55 למול ניצחונה של איטליה שמוערך ביחס של פי 2.8. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 2.6.
 


מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד האנגלי מוביל הארי קיין, שעוד בטרם תחילת הטורניר סוכנויות ההימורים העניקו לו את ביחס הטוב ביותר לצאת עם תואר מלך שערי הטורניר וכרגע נמצא שני שערים מתואר זה. יחס הזכייה לשער הראשון של קיין במשחק מוערך ביחס של פי 3.5, אחריו ראחים סטרלינג עם יחס של פי 6 ובמקום השלישי ג'יידון סאנצ'ו עם יחס של פי 8. במידה ותשקיעו סכום של 10 ש"ח על כך שהארי מגווייר יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 0:3 לאנגלים בסיום, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 3,100 ש"ח, עם יחס זכיה של פי 310.

 


בצד האיטלקי, מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק הוא צ'ירו אימובילה עם יחס של פי 5, אחריו לורנצו אינסינייה עם יחס של פי 7 ובמקום השלישי פדריקו קייזה עם יחס של פי 8. במידה ותשקיעו סכום של 10 ש"ח על כך שג'ורג'יו קייליני יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 1:3 לאיטלקים, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 3,250 ש"ח עם יחס זכיה של פי 325.

נגישות