מנצ'סטר יונייטד חזרה מ-2:0 ל-2:3 ביתי על אטאלנטהרשמית: אנסו פאטי חתם על חוזה בברצלונה עד 2027פשוט לא עוצר: שון וייסמן כבש משחק רביעי ברציפותמספיק בקושי: 0:1 ביתי דחוק לברצלונה על דינמו קייביורופקאפ: הפסד דרמטי לגלבוע/גליל, גם אילת הפסידהדגל ישראל הונף בקטאר, טומרקין יתחרה בגביע העולםההצעה: אירוח המונדיאל עם מצרים, האמירויות וסעודיהבכירים בלה פמיליה שוקלים להודיע על סגירת הארגוןבכר: ''נעשה הכל כדי לנצח, נעלה בהרכב החזק ביותר''המשטרה עצרה חשוד ראשון מהקטטה בבלומפילד
שחקני גלבוע/גליל חוגגים (עודד קרני, מנהלת הליגה)

עצוב: הפועל גלבוע/גליל הודיעה על הפסקת פעילות

חמישי | | 11:50    מאת מערכת ישראל ספורט

חודש לאחר מותו של הבעלים חיים אוחיון ולאחר שהמגעים להעברת הבעלות לחברת Gevasol לא צלחו, הודיעה משפחתו של הבעלים על סגירת המועדון. המועצה האזורית: ''הדבר קרה בניגוד לרצוננו וחרף מאמצינו''

רגע עצוב: המועצה האזורית גלבוע הודיעה היום (חמישי) כי בעקבות המצב שנוצר, הפועל גלבוע/גליל, סגנית אלופת ליגת ווינר בכדורסל למי שהספיק לשכוח, מפסיקה את פעילותה ולמעשה נסגרת. מנהלת הליגה לומדת כעת את הסיטואציה וייתכן כי במצב כזה, יישארו 12 קבוצות בליגה. לאחר פטירתו של הבעלים חיים אוחיון התעוררו בתקופה האחרונה קשיים כלכליים, אך במועדון היו בטוחים שהמצב יסתדר ויימצאו גורמים כולל מהמועצה ומקורבים למשפחת אוחיון שיסייעו להשאיר את הקבוצה תחת פעילות, אך נכון לעכשיו לא נמצא המתווה הנכון והמשפחה הודיעה כי היא עוזבת את המועדון.

בהודעה נכתב: "שלושה שבועות אינטנסיביים ומורטי עצבים שהחלו מרגע סיום השבעה על חיים אוחיון ז"ל, ולאחר שנציגי משפחת אוחיון עדכנו על רצונם לסיים עם הבעלות בקבוצה, נחתמו הבוקר בהודעה שמוציאה משפחת אוחיון, על הפסקת פעילות קבוצת הכדורסל, סגנית אלופת המדינה". עוד הוסיפו במועצה: "חיים אוחיון ז"ל, החזיק בבעלות על קבוצת הכדורסל גלבוע/גליל, כשלמועצה אחזקת מיעוט בבעלות. לנוכח החלטת המשפחה לא להמשיך, והודעת המשפחה הבוקר בהתאם על סיום דרכה בקבוצת גלבוע/גליל, ולנוכח אי הרשמה לליגת וינר-סל, הרי שהקבוצה סיימה את דרכה, בניגוד לרצוננו וחרף כל מאמצינו".

חיים אוחיון ז''ל (לילך וייס, מנהלת הליגה)
ראש המועצה עובד נור אמר: "לאחר שפעלנו ככל יכולתנו וריכזנו כל מאמץ אפשרי בניסיון לייצר מתווה להמשך הפעילות ביחד עם הבעלים, הצטערנו להתבשר ממשפחת אוחיון שלא צלחו המגעים להעביר את הבעלות על קבוצת גלבוע/גליל לבעלים פוטנציאלי חדש, ובהתאם לכך הם החליטו, ומודיעים לנו על סגירת הקבוצה. הגלבוע מודה למשפחת אוחיון על המאמצים, ומתכוונים להמשיך להצעיד את הכדורסל בגלבוע לבניה ושותפויות חדשות. ספורט בגלבוע הוא קודם כל חינוך לערכים ורוח הקהילה, כי רק משם באה ההצטיינות! לכן, לצד הכאב והצער, אנחנו כבר נערכים ופועלים במגעים מתקדמים, כדי להבטיח שרוח המועדון - היא רוח הגלבוע, תמשיך להפתיע, לרגש ולהוביל בעוז".

עוד נכתב בהודעה: "כאמור בחודש האחרון נעשו במאמצים משותפים, אינטנסיביים, ונחושים מצד המועצה, משפחת אוחיון, והבעלים החדשים הפוטנציאלים, למציאת פתרון שיאפשר את פתיחת העונה, כאשר המועצה מעמידה כל אשר ביכולתה להציע ויותר, תוך גיוס משקיעים חדשים אשר יכנסו לנעליו של חיים אוחיון ז"ל, בניהול ובהשקעה בקבוצה. בכוונת המועצה להיעזר בכוונות הטובות שהתגלו בקרב משקיעים מקומיים וברצונם לתרום לקהילה, ובעזרת כספים שיגויסו לבנות ולהגשים מחדש וביתר שאת את חזון הספורט בגלבוע".

שחקני גלבוע/גליל חוגגים (רז גליל, מנהלת הליגה)
בהודעה של משפחת אוחון נכתב בין היתר: "מאז פקד אותנו האסון, אנו עמלים מבוקר ועד ליל בניסיון לאתר בעלים חדשים לקבוצה, אשר ימשיך את מלאכתו וישמר את מורשתו רבת השנים של חיים יקירנו, אך למרות מאמצינו לגייס גורמים שונים, אשר יובילו את הקבוצה בשנים הקרובות, לא נמצא גורם המעוניין להוביל את הקבוצה רבת ההישגים. על כן, אנו נאלצים להודיע בעצב רב על הפסקת פעילות הקבוצה, ומתפנים למשימה הקשה מכל - התמודדות עם החלל העצום שהותיר חיים אהובנו, עם עזיבתו את העולם בטרם עת".

עוד נכתב: "אנו גאים על כך שמספר רב של שחקנים ומאמנים ישראלים צעירים זכו להתפתח ולצמוח בחממה שהיוותה גלבוע-גליל, והעפילו לקבוצות בכירות בארץ ובעולם. כמו כן, אנו גאים מאוד בהישגי הקבוצה בשנה האחרונה, כאשר הקבוצה בלטה במיוחד השנה בצביון הישראלי וברוח הלחימה ואף היתה קרובה מאוד לזכייה בתואר אלופת המדינה גם השנה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות