סלטיק ניצחה 0:2 את פנרצווארוש, 71 דקות לעבדהארז כלפון דורש להטיל קנסות כספיים על המתפרעיםמשה חוגג תוקף: ''מבחינתי לה פמיליה הוא ארגון טרור''השר טרופר שוחח עם כלפון וחסון: ניאבק באלימות יחדמכבי ת''א יצאה להלסינקי, גלזר: ''משחק חשוב מאוד''כצפוי: הפועל ת''א ובית''ר ירושלים יעמדו לדין משמעתיהמשטרה פתחה בחקירה, לה פמיליה: ''מגנים אלימות''בנט פגש את בנט: ראש הממשלה ביקר באימון של י-םנתניה: ''האוהדים שצוינו בדו''ח יישאו בכל העלויות''עקב התפרצות קורונה: הפועל חולון - דרושפאקה נדחה
יונתן כהן במשחק אימון (דוברות מכבי ת''א)

דיווח באיטליה: ''עסקת יונתן כהן לפיזה על סף סגירה''

שלישי | | 16:51    מאת חיים נתנאל

עיתונאי בכיר בארץ המגף טוען שחלוץ הצהובים צפוי לעבור לקבוצה מליגת המשנה תמורת 2 מיליון יורו - הסכום בו נקבה מכבי ת''א מוקדם יותר. במועדון לא אהבו את הפוסט של השחקן היום והפרידה נראית קרובה

סאגת יונתן כהן ומכבי תל אביב כנראה לקראת סיום. לפי דיווח של עיתונאי בכיר, ניקולו צ'ירה, העלתה פיזה את הצעתה לרכוש את החלוץ של מכבי תל אביב ל-2 מיליון יורו, הסכום בו נקבה מחזיקת גביע המדינה בראשונה. נראה שהקבוצה הנמנית על הסרייה B באיטליה "חמה" מאד על יונתן כהן ולאחר משא ומתן עיקש עם מיץ' גולדהאר, שנשא ונתן ישירות עם ראשי פיזה, העסקה כנראה ממש לקראת סיום.

בתוך כך, במכבי תל אביב לא אהבו בלשון המעטה את הפוסט שהעלה יונתן כהן מוקדם יותר היום (שלישי) בו מצד אחד אמר שהוא מכביסט מלידה ואוהב ואוהד את הקבוצה עוד מגיל 9, בה עשה את דרכו הראשונה במועדון. כהן ציין שהשיג כבר את הכל במכבי תל אביב אליפות, גביע, הופעה בשלב הבתים של הליגה האירופית, וזה הזמן שלו לנסות את מזלו באירופה ולהתקדם מקצועית וכלכלית.

בדרך לאייטליה. יונתן כהן (ישי נאמן)
למרות הטון המפוייס שעלה מדבריו של כהן, במועדון כאמור לא כל כך אהבו את הפוסט הזה. התייחסה לכך סמנכ"ל הקבוצה שרון תמם באירוע השקת חנות המרצ'נדייס החדשה שפתחה הקבוצה באצטדיון בלומפילד. "יונתן כהן הוא שחקן מכבי תל אביב ויש לו חוזה במועדון לעוד שלוש שנים. לא כל כך התחברתי לדברים שהעלה", אמרה תמם ורמזה שבמועדון לא רואים בעין יפה חריגה שכזו מהנוהל המקובל בקבוצה לסגור את כל הדברים בתוך המועדון.

במכבי תל אביב יודעים שכך או אחרת, את סיפור יונתן כהן הם חייבים לפתור ולסגור מהר כדי שלא ישפיע באורח שלילי על המשך הכנות הקבוצה כרגע בזירה האירופית.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות