סלטיק ניצחה 0:2 את פנרצווארוש, 71 דקות לעבדהארז כלפון דורש להטיל קנסות כספיים על המתפרעיםמשה חוגג תוקף: ''מבחינתי לה פמיליה הוא ארגון טרור''השר טרופר שוחח עם כלפון וחסון: ניאבק באלימות יחדמכבי ת''א יצאה להלסינקי, גלזר: ''משחק חשוב מאוד''כצפוי: הפועל ת''א ובית''ר ירושלים יעמדו לדין משמעתיהמשטרה פתחה בחקירה, לה פמיליה: ''מגנים אלימות''בנט פגש את בנט: ראש הממשלה ביקר באימון של י-םנתניה: ''האוהדים שצוינו בדו''ח יישאו בכל העלויות''עקב התפרצות קורונה: הפועל חולון - דרושפאקה נדחה
איליין ת'ומפסון-הרה חוגגת (האתר הרשמי)

דאבל מרשים: תומפסון-הרה זכתה בזהב גם ב-200 מ'

שלישי | | 16:04    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי שכבר ניצחה ב-100 מטר בטוקיו, הג'מייקנית השאירה אבק לכולן גם במרחק הכפול עם 21.53 שניות. דופלנטיס שייט לניצחון בקפיצה במוט, וכמעט שבר שוב את שיא העולם. זהב שלישי ברציפות לוולודרצ'יק

שיא לאומי חדש, שיא אישי חדש וזהב שני בטוקיו - איילין תומפסון-הרה שרפה היום (שלישי) את מסלול ה-200 מטר עם 21.53 שניות. נזכיר שרק לפני מספר ימים הג'מייקנית שברה שיא אולימפי בריצה ל-100 מטרים (10.61 שניות). כריסטיאן אמבומה מנימביה זכתה במדליית הכסף, אחרי שבת ה-19 שברה שיא חדש עד גיל 20, עם 21.81 שניות. שלי אן פרייז'ר, אחת המועמדות הרציניות למקומות הראשונים ואולי אף לזהב, סיימה מחוץ לפודיום. הג'מייקנית חצתה את קו הסיום רק במקום הרביעי עם 21.94 מאכזב ונותרה ללא מדליה.
 


בגמר הקפיצה במוט, ארמנד דופלנטיס השבדי וכריסטופר נילסן האמריקאי הגיעו לקרב ראש בראש כשלדופלנטיס יש יתרון כיוון שנילסן פסל מוקדם יחסית בשני גבהים נמוכים, בעוד דופלנטיס קפץ עד 5.97 מטר (כולל) רק שלוש פעמים ועבר בכל הניסיונות. דופלנטיס עבר כבר 6.02 מטר בניסיון ראשון והלך על שיא עולם של 6.19 מטר. הוא כבר הצליח לעבור את הגובה, אבל שפשף את הרף עם החזה וכך הפיל אותו. הוא ניסה עוד פעמיים, אבל כשל ונותר עם השיא שלו - 6.18 מטר. טיאגו בראז (ברזיל), שמחזיק בשיא האולימפי, סיים שלישי עם 5.87 מטר.
 


בגמר ריצת ה-800 מטר לנשים, האמריקאית בת ה-19 את'ינג מו זכתה כבר בגילה הצעיר במדליית זהב אולימפית כשרצה את שני הסיבובים של המסלול בזמן נהדר של 1:55.21 דקות, שיא אמריקאי חדש. מו הקדימה את קילי הוג’קינסון הבריטית, גם היא בת 19, שסיימה עם מדליית הכסף עם 1:55.88 דקות - שיא בריטי חדש. רייבין רוג'רס סיימה עם הארד עם 1:56.81 וסגרה פודיום עם שתי אמריקאיות, בעוד הבריטית ג'מה ריקי נותרה מחוץ לתמונות המדליות.
 


בגמר של ידויי פטיש לנשים, אניטה וולודרצ'יק - מדליסטית הזהב בשתי האולימפיאדות האחרונות ואלופת העולם ארבע פעמים - הצליחה לזכות גם הפעם במדליית הזהב עם 78.48 מטר, כשבת ארצה מלווינה קופרון מוסיפה מדליית ארד עם 75.49 מטר ומגדילה את החגיגה הפולנית. מי שזכתה במדליית הכסף הייתה ז’נג וואנג הסינית עם יידוי ל-77.03 מטר.

נגישות