אבדיה: ''אני רוצה להיות הישראלי הראשון בפלייאוף''סלטיק ניצחה 0:2 את פנרצווארוש, 71 דקות לעבדהארז כלפון דורש להטיל קנסות כספיים על המתפרעיםמשה חוגג תוקף: ''מבחינתי לה פמיליה הוא ארגון טרור''השר טרופר שוחח עם כלפון וחסון: ניאבק באלימות יחדמכבי ת''א יצאה להלסינקי, גלזר: ''משחק חשוב מאוד''כצפוי: הפועל ת''א ובית''ר ירושלים יעמדו לדין משמעתיהמשטרה פתחה בחקירה, לה פמיליה: ''מגנים אלימות''בנט פגש את בנט: ראש הממשלה ביקר באימון של י-םנתניה: ''האוהדים שצוינו בדו''ח יישאו בכל העלויות''
המאמן רוני לוי (דוברות הפועל ב''ש)

לוי: ''רוצים לשמור על המסורת הטובה שלנו באירופה''

רביעי | | 20:19    מאת אודי קיסוס

מאמן הפועל ב''ש דיבר לקראת המשחק מחר (חמישי, 21:00) מול שלאסק וורוצלאב הפולנית בקונפרנס ליג: ''אירופה עוזרת להגיע מוכנים לליגה''. גורדנה: ''אעשה כל מה שרוני יבקש''. וגם: ההרכב המשוער בחמישי

לאחר שנחתה בפולין אתמול הפועל באר שבע קיימה הערב את מסיבת העיתונאים המסורתית לפני האימון המסכם והמפגש בסיבוב השלישי מול שלאסק וורצאלב הפולנית מחר (חמישי, 21:00) במוקדמות הקונפרנס ליג. המאמן רוני לוי פתח את דבריו ואמר: "גם ארדה קבוצה טובה, אבל שלאסק קבוצה טובה יותר, יותר איכותית ואולי גם יותר מוכנה כי היא משחקת בליגה המקומית. יש לנו משחק קשה מאוד. אנחנו מכירים את כל השחקנים ואני לא מדבר על שחקנים באופן אישי. יש להם הרבה שחקנים עם יכולת אישית וקבוצתית טובה. מדובר בקבוצה מסודרת, מסוכנת ואיכותית מאוד".

בהתייחסות לרושם מהעיר, אמר לוי: "הגענו אתמול לפולין, לא הסתובבנו בעיר. זה לא הזמן לטיול, באנו למשחק חשוב ואנחנו נמצאים במלון. האיצטדיון מרשים מאוד, מעיד הרבה על הרמה, הקבוצה והמקום". בכל הנוגע למשחק הגומלין שלא יתקיים בטרנר: "ראשית המגרש שלנו באמת מיוחד ומשמעותי עבורנו, אבל מסתכלים כרגע על המשחק הקרוב ובו אנחנו מרוכזים. נעבור אותו עם תוצאה טובה ואז נסתכל למשחק הבא עם כל המשתמע מכך. לבאר שבע יש בשנים האחרונות מסורת טובה באירופה,כל מפעל הוא מכובד וחשוב עבורנו,מקווה שנמשיך עם המסורת ונצליח גם במפעל החדש".
 


המאמן התייחס למעברו של ז'וסאווה ועל חיזוק הקבוצה עקב חסרונו: "כרגע אין שחקן בדיוק באותה עמדה בדיוק, אבל יש לנו סגנון אחר של משחק שלא נע סביב שחקן אחד. יש לנו עכשיו הרבה שחקנים טובים מאוד וקבוצה טובה מאוד. קבוצה בתחילת שנה זה תהליך לחבר אותה מחדש, אצלנו יש הבדלים בתאריכים בין המסגרות האירופאיות לליגה. בטוח שזה יעזור לנו לקראת הליגה המקומית".

לוי סיכם: "איך יוצאים עם תוצאה טובה? צריכים לקרות הרבה דברים כדי שנצא עם תוצאה טובה,מדובר ביריבה איכותית, מאוד התקפית,כובשת הרבה שערים,נצטרך להיות במיטבנו ורק יחד כקבוצה נצליח לעשות את זה". כמה נוכחתו של לוקאס ברוטניק הפיזוילוג הפולני תורמת לקבוצה? "קודם כל הוא עוזר לנו בהרבה דברים אחרים. כל מידע הוא חשוב למרות שאנחנו שכולם יודעים על כולם בעידן הזה"

שחקני הפועל ב''ש חוגגים (אסף הופמן)
גם רועי גורדנה התייחס למשחק ואמר: "המשחק עם ארדה לא היה כל כך נוח ,הפכנו אותו לכזה עם המוכנות שלנו,עם הגישה,מתכוננים למשחק הזה הכי טוב שאפשר,נראה וידאו ורוני יכין אותו טוב,בסופו של דבר צריך להביא את זה למגרש". על התפקוד במגרש: "כל מה שהקבוצה תצטרך אותי בכל תפקיד במגרש אשתדל לעשות את הכי טוב שלי,האחריות עליי היא כמו בכל השנים,לעשות עבודה של קשר אחורי,חילוצי כדור וקצת עבודה אפורה ,קצת להצטרף,מה שרוני יצטרך אעשה הכי טוב שאפשר". 

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות