סלטיק ניצחה 0:2 את פנרצווארוש, 71 דקות לעבדהארז כלפון דורש להטיל קנסות כספיים על המתפרעיםמשה חוגג תוקף: ''מבחינתי לה פמיליה הוא ארגון טרור''השר טרופר שוחח עם כלפון וחסון: ניאבק באלימות יחדמכבי ת''א יצאה להלסינקי, גלזר: ''משחק חשוב מאוד''כצפוי: הפועל ת''א ובית''ר ירושלים יעמדו לדין משמעתיהמשטרה פתחה בחקירה, לה פמיליה: ''מגנים אלימות''בנט פגש את בנט: ראש הממשלה ביקר באימון של י-םנתניה: ''האוהדים שצוינו בדו''ח יישאו בכל העלויות''עקב התפרצות קורונה: הפועל חולון - דרושפאקה נדחה
יונתן קפיטולניק (באדיבות איגוד האתלטיקה)

יונתן קפיטולניק אלוף העולם עד גיל 20 בקפיצה לגובה

שבת | | 17:42    מאת מערכת ישראל ספורט

חודש אחרי שהוכתר כאלוף אירופה, קפיטולניק עלה על ראש הפודיום גם בתחרות היוקרתית בקניה. קפיטולניק, שעבר את כל הגבהים בניסיון הראשון, קבע שיא אישי חדש - 2.26 מ', שהבטיח לו את מדליית הזהב

חודש אחרי שזכה באליפות אירופה, יונתן קפיטולניק הוכתר היום (שבת) לאלוף העולם עד גיל 20 בקפיצה לגובה. אלוף ישראל לבוגרים בקפיצה לגובה (מכבי תל אביב) ויתר על גובה התחלתי של 2.00 מטר, והחל את האליפות בגובה 2.06 מטר, משם היה היחיד שעבר את כל הגבהים בניסיון ראשון: 2.06, 2.10, 2.14, 2.17, 2.19 ו-2.26 (שיא אישי חדש).

כזכור קפיטולניק בן ה-18 הגיע לאליפות העולם בתור אלוף אירופה מכהן, בעל התוצאה השניה בעולם (2.25 מטר) והיה מדורג ראשון והפייבוריט לזכייה לאחר היעדרותו של הקופץ הסיני (2.27 מטר). זאת הפעם השנייה אי פעם שישראל עולה על הפודיום באליפות העולם עד גיל 20. ב-2006, בתחרות שנערכה בבייג'ינג, זכה קופץ הגובה ניקי פאלי במדליית הכסף.

מאוחר יותר, בלסינג אפריפה (מכבי תל אביב) סיים את ריצת הגמר במרחק ה-200 מטר במקום השביעי בתוצאה של 21.03 שניות. כזכור, אפריפה בן ה-17 עלה לגמר לאחר שבחצי גמר סיים במקום החמישי כללי עם תוצאה של 20.49 שניות, תוצאה טובה יותר מהשיא הלאומי - אך בשל רוח 2.3 התוצאה לא הוכרה בתור שיא לאומי חדש.

נגישות