גל כהן: ''הכיוון הוא חיובי, חייבים לנתק את רעשי הרקע''הזר השישי: היידן דלטון חתם בחולון עד לתום העונהא.א.ק לרנקה הודיעה: ''הושג סיכום עם עומרי אלטמן''קרסטאיץ': ''אשדוד היא יריבה קשה, ייני וסבוריט בחוץ''הדרבי החיפאי יתקיים בשבת, מכבי ת''א-בית''ר בשניטניסאי ישראלי הוחרם בטורניר באיחוד האמירויותעמית שמחון חתם ל-3 שנים נוספות במדי הפועל חיפהאשלי בארטי תפגוש את דניאל קולינס בגמר אוסטרליהאירוע הוקרה יתקיים לכבוד מקימות א.ס רמת השרוןאבובקאר דומביה הושאל ממכבי נתניה למכבי פ''ת
אליצור נתניה חוגגת עלייה לליגת העל (מישל פישמן, איגוד הכדורסל)

אליצור נתניה פנתה למנהלת: אשרו לנו תקציב מופחת

שישי | | 15:03    מאת מערכת ישראל ספורט

הצהובים מעיר היהלומים הגישו מכתב למנהלת הליגה לאחר שלא הצליחו לגייס את תקציב המינימום בבקשה שיאושר להם לשחק עם מיליון ש''ח פחות מהתקציב הנדרש: ''נעביר מסר כי הכדורסל והספורט ניצח''

למרות שניצחה במאבק שלה בבית הדין של איגוד הכדורסל, שאישר לה לשחק בליגת העל למרות שאין ברשותה עדיין אולם ראוי, אליצור נתניה לא הצליחה להעמיד תקציב מינימום (6.5 מיליון ש"ח) והיא בבעיה קשה. בקבוצה מעיר היהלומים פנו היום (שישי) למנהלת הליגה במטרה להעביר תקציב מינימום בסך 5.5 מיליון ש"ח.
 


מהמועדון נמסר: "מועדון הכדורסל אליצור נתניה, המקדש דרך של פיתוח הכדורסלן הישראלי, הגיע לתוצאה מיוחדת מאוד ועלה לליגת העל בדרך ספורטיבית מהמרגשות שידע הכדורסל בישראל. זה נכון, לא תכננו לעלות ליגה אבל זה קרה ומאותו הרגע העיר, המועדון וכל מי שהכדורסל והספורט יקרים לו התגייסו על מנת לגרום לזה לקרות. נתניה התחייבה לבנות אולם כדורסל ראוי לליגת העל והכל מוכן להמשיך את הסיפור שלנו. ב-19.8.2021, לפני שבועיים בלבד! ולאחר מלחמה עיקשת בבית הדין העליון של איגוד הכדורסל כנגד הכרזת המנהלת שלא נהיה בליגת העל, קיבלנו אישור להיות בליגת העל".

לוחות הזמנים הקצרים, הותירו למועדון פחות משבועיים להעמיד את התקציב לליגת העל, וזאת לאחר עזיבת נותני חסות לאחר הודעת המינהלת. מועדון אליצור נתניה העביר היום בקשה רשמית להמשיך בעשייה. במסגרת הבקשה פנינו למנהלת ליגת העל ע"מ שתאשר לנו בעונתנו הראשונה להעמיד תקציב מינימום ע"ס 5.5 מיליון ש"ח במקום 6.5 מיליון ש"ח, כפי שהתקנון מאפשר. אנחנו מאמינים ובטוחים שלאור לוחות הזמנים הבלתי סבירים והקיץ הקשה שעברנו, יו״ר מנהלת הליגה יאשר את הבקשה בהתאם לסמכותו ונעביר כולנו מסר כי הכדורסל והספורט ניצח".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות