איגוד הכדורסל חתם על שת''פ היסטורי עם מדינה ערביתרוסלן ברסקי: ''כמובן שיש תחושת פספוס, רצינו לנצח''''יש הזדמנות לצמק את הפער, אסור לנו לבזבז את זה''מכבי ת''א שוב מעדה, גבי קניקובסקי: ''לא באנו רעבים''אדום מול צהוב: הדרבי התל אביבי השני של העונהאופיר קריאף קורא לקהל להגיע: ''מקווים שיהיה בסדר''מכבי חיפה: ''לא הופענו למשחק, חייבים ללמוד מזה''ניצחון שישי ברצף לפיניקס, מילווקי הסתדרה ללא יאניסעם שני שערים בתוספת הזמן: 2:3 לאתלטיקו על ולנסיהמארסיי במקום השני אחרי 0:2 על לאנס, ליל הפסידה
מונאס דאבור הערב (אליאב אוזן)

לא עובר בשקט: שריקות בוז לעברו של מונאס דאבור

שבת | | 21:20    מאת מערכת ישראל ספורט

חלוץ הנבחרת זכה לקבלת פנים צוננת במשחקו הראשון בישראל מאז הפוסט שעורר מחלוקת, עם שריקות מהיציעים בכל נגיעה - כולל בחימום ובעת הקראת ההרכבים. מחאות גם נגד זימונו של עומר אצילי לנבחרת

התחזיות התמששו במלואן: אחרי שהוחזר לסגל נבחרת ישראל כחודשיים לאחר הפוסט מעורר המחלוקת שהעלה סמוך למבצע "שומר החומות", מונאס דאבור ספג הערב (שבת) שריקות בוז מחלק גדול מהקהל באצטדיון סמי עופר.

זה החל עוד בחימום לפני המשחק מול אוסטריה, המשיך גם בהקראת ההרכב והמשיך בכל נגיעה של דאבור בכדור במהלך המשחק. בתגובה, ביקש הכרוז להימנע מהקריאות ולשמור על אחדות. בדקה ה-20 דאבור כבש מקרוב וקבע 0:2 לישראל, ובכל זאת היו רבים שקראו בוז גם אחרי השער. החלוץ הישראלי נישק את הדשא אחרי השער וסימן תנועת לב לעבר היציעים, וכל שחקני הנבחרת הלכו על מנת לחגוג עמו ולחלוק עמו את השמחה ואת הרגע הסמלי.

בחודש שעבר הוא הבהיר את עצמו בהודעה שמסר: "חשוב לי להבהיר את עמדתי אחת ולתמיד - אני שמח מאוד לחזור ולהיות חלק מסגל הנבחרת לקראת המשחקים הקרובים נגד איי פארו, אוסטריה ודנמרק, מחויב להצלחתה וגאה להיות חלק ממנה. הכאב של כולם מובן לי ונעשה יחד כדי לאחד מחדש באמצעות הכדורגל והנבחרת. אחת העוצמות הגדולות בנבחרת שלנו היא האפשרות לדבר יחד על הכל, וכך נעשה גם בהתכנסות הקרובה כדי לבוא מאוחדים וחזקים מתמיד לאתגר. אני משוכנע שרק יחד נוכל לעשות לטובת הכדורגל והחברה שלנו. החלום של כולנו כנבחרת וכאזרחי המדינה יכול להפוך למציאות".

כמו כן, ארגון "סרט לבן ישראל", ארגון של גברים נגד אלימות גברים, הפגינו לפני המשחק נגד זימונו של עומר אצילי לנבחרת ישראל.

נגישות