צ'לסי מחצה 0:7 את נוריץ', שלושער ובישול למאונטלינה גלושקו ושביט קמחי זכו בזוגות בפיוצ'ר נתניהאלישע לוי: ''משחק מול בית''ר הוא אף פעם לא קל''נצר סיימה שישית בשולחן הקפיצות באליפות העולםעופרי ארד נפצע בקרסול, חשש שייעדר לתקופה ארוכהבנט יערוך בכורה בליגה, הערב: הקלאסיקו הישראלימשה חוגג: ''בלי ביטחון ביציעים, לא נעלה לכר הדשא''ניצחון דרמטי לוושינגטון על אינדיאנה, 2 נק' לאבדיהארסנל ניצחה 1:3 את וילה, שער ובישול לאובמיאנגשחקן ומאמן העבר ליאון קונסטנטינובסקי הלך לעולמו
כרם פרימו ומשה פונטי (איגוד הג'ודו)

הג'ודוקא כרם פרימו זכתה באליפות אירופה לג'וניור

חמישי | | 19:56    מאת מערכת ישראל ספורט

הג'ודאית הצעירה קטפה את הזהב בתחרות עד גיל 21 ועשתה היסטוריה עם זכייה בקדטים ובג'וניור באותה שנה, הרשקו: ''הישג מדהים ונדיר''. ארד לקוקולייב. פונטי: ''מאמנים וספורטאים אדירים שמביאים תוצאות''

בפעם השנייה בתוך פחות מחודש הג'ודוקא כרם פרימו הוכתרה הערב (חמישי) כאלופת אירופה, הפעם באליפות לג'וניור (עד גיל 21) שנערכת בלוקסמבורג. בחודש שעבר סיימה פרימו בת ה-16 (עד 57 ק"ג), אחותה הצעירה של גפן פרימו, עם הזהב באליפות אירופה לקדטים (עד גיל 18). עוד באליפות הנוכחית, מתן קוקולייב (עד 60 ק"ג) זכה במדליית הארד וסידני ויינשטיין (עד 48 ק"ג) סיימה במקום החמישי. יו"ר איגוד הג'ודו, משה פונטי: "מאמנים וספורטאים אדירים שתחרות אחרי תחרות מוכיחים שהדרך העמוקה, המקצועית והרצינית, מביאה תוצאות מגילאים צעירים, דרך גילאי הנוער ועד הבוגרים. גאה בהם".

מתן קוקלייב עם מדליית הארד (איגוד הג'ודו)
מאמן נבחרת הנשים, שני הרשקו, מסר: "הישג איכותי ומשמעותי לכרם פרימו ולנבחרת הנשים בג׳ודו. כרם רק בת 16 ובגיל כה צעיר זו היסטוריה- היא זוכה בהישג מדהים ונדיר- זהב באליפות אירופה עד גיל 18 ובאליפות אירופה עד גיל 21. זה לא סוד שהמטרות שלנו הן זכיה בתחרויות המטרה בבוגרות אך התחרויות לגילאים הצעירים יותר הן אמצעי חשוב ובדרך כלל יעיל בדרך לשם. כרם ספורטאית נדירה שעתידה עדיין לפניה, בדרך עדיין יש מקום לשיפור ואני בטוח שכרם תהיה מחוייבת למשימה. 2021 עד כה היא שנה מדהימה לנבחרת הנשים, בשנה זו זכינו במדליות במשחקים האולימפיים, אליפות עולם ואליפויות אירופה בכל הגילאים. אין גאה ממני בספורטאיות, בצוות ובאיגוד הג'ודו".

מאמן נבחרת הגברים אורן סמדג'ה: "הישג מרשים ומכובד למתן קוקלייב שסיים שלישי באירופה. זו שנה מטורפת למתן הצעיר שעושה דרך מדהימה, עם מקום 7 בגראנד סלאם תל אביב, מקום 5 באירופה בוגרים ומקום 9 בעולם לבוגרים. מתן חניך האקדמיה למצוינות בווינגייט, מגיל 15 תחת הידיים הנאמנות של המאמן ארתור קטייב שעובד בשיתוף  פעולה מלא עם המאמנים האישיים. ההישגים הללו מתלווים להישגים של נבחרת הקדטים של גולן פולק מלפני חודש באליפות אירופה לקדטים, עם מדליות הזהב של יונתן וקסלר במשקל של עד 60 ק"ג, מדליית הארד של רוברט סורקין במשקל של עד 60 ק"ג, מקום חמישי למאור קליין במשקל פתוח ומקום שביעי לנועם טחלוב עד 50 ק"ג. מאמן נבחרת הג'וניור יואב שמש ועומר יצחקי עושים עבודה מדהימה עם הבחורים הצעירים,.

נגישות