ספרופולוס: ''לא באנו לפה בשיא הריכוז ועם רוח לחימה''לאנס וניס הופתעו, מארסיי העפילה למקום השלישיחזרה לנצח: ברצלונה חזרה מפיגור ל-1:3 על ולנסיהיובנטוס ניצחה 0:1 את רומא, נאפולי נותרה מושלמתלינוי אשרם ספורטאית העשור, איילת זוסמן המאמנתאבישג סמברג זכתה בזהב בגביע העולם בטקוואנדוהשיגו נקמה: גלבוע/גליל הדהימה את מכבי ת''א בגן נררוני לוי: ''יש משחקים שבהם צריך לנצח עם אופי וכוח''הפועל ב''ש חזרה למקום הראשון עם 0:1 על מכבי פ''תפתיחה של דאבליסטית: 86:92 לר''ג על אליצור חולון
שחקני בני סכנין (ישי נאמן)

בני סכנין תקפה בחריפות את פוקסמן, האיגוד התלונן

שלישי | | 17:02    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי ההודעה החריגה של בני סכנין שהאשימה את שופט ה-VAR נגד חיפה בגזענות (''גישה רשלנית ומזלזלת, הוא בגד בתפקידו ורק משחק חזור יתקן''), באיגוד לא מתכוונים להבליג וידרשו להעניש את המועדון

בבני סכנין עדיין סוערות הרוחות אחרי ההפסד למכבי חיפה בשבת האחרונה (2:1). תחילה הלינו בקבוצה על הפנדל שנפסק לחובתם בהתערבות שופט המסך דוד פוקסמן, אך כעת, עם הידיעה שהשער השני לא נבדק על ידי מערכת ה-VAR בשל טעות של צוות השיפוט, בסכנין הודיעה הודעה חריפה במיוחד נגד איגוד השופטים. הם האישמו את פוקסמן שהתנהלותו "מדיפה ריח של גזענות והתנשאות", כאשר באיגוד השופטים אמרו: "איגוד השופטים יגיש תלונה לתובע ההתאחדות כדי שיבחן העמדה של בני סכנין לדין בגין התגובה הרשמית שפרסם המועדון".

בהודעה של בני סכנין נכתב: "השופט פוקסמן שכח לבדוק את ה-VAR בשער של אצילי אשר היה בנבדל .(כך עולה מבדיקת איגוד השופטים). מי שמחליט לשכוח מלבדוק שער לא חוקי בוודאי ובוודאי הוא הוא אשר הטה ובמזיד את הקרן לפנדל שער הראשון, אותו איש אותו אחראי VAR. במבחן התוצאה מכבי חיפה כבשה שני שערים לא חוקיים בעוד סכנין כבשה גול חוקי אחד. פוקסמן בגד במובהק בתפקידו. גישתו הרשלנית והמזלזלת המריחה גזענות והתנשאות פגעה קשות בגבה של בני סכנין בזמן שאנשיה נותנים את כל כוחם לבנייתו".

"איך נשכנע את האוהדים התמימים למהשיך ולבוא ליציעים כאשר חלק מהשופטים בוחרים להכשיל ולהטות החלטות ולמדר את הגעת האוהדים?", המשיכו בסכנין. "ההתייפיפות ליריבות של סכנין היא מעשה גזענות ממדרגה מגעילה. איפה האנשים האמיצים של הכדורגל הישראלי? איך נמשיך לדוש קדימה בטהרה כאשר עקבינו מרופשים כתוצאה מרשלנות ומעשי גזענות. המגמה הזאת פקדה רבות את משחקי בני סכנין ומעשיו של דוד פוקסמן היו החותמת על כך. בני סכנין פונה לכל מי שידו בדבר לעצור את הגישה המתנשאת והמזלזלת במועדון!. פוקסמן הוכיח במשחק האחרון נגד מכבי חיפה שהוא לא בא לידיים נקיות ולעשות את המוטל עליו כדי לייצר ערך ספורטיבי למשחק ושהצדק ינצח. הוא ניצל את הכוח שניתן לו כשופט VAR כדי לפגוע ביד קשה במועדון שלנו!

במועדון סיכמו: "לאור מקרים רבים של קיפוח וזלזול מצד חלק מהשופטים, אנחנן מבקשים לעצור את זה כאן ועכשיו. דוד פוקסמן הוכיח בגישתו שהוא לא צריך להיות חלק מצוות שיפוט יותר במשחקי המועדון. מעכשיו לא ניתן לאף אחד לפגוע בהשקעה הרבה של המועדון ובאוהדי הקבוצה! פתרון אחד בפנינו עומד ובעבורו נדרשים אמיצי לב וצלולי דעת. משחק חוזר יכול לתקן את המעוות. הרחקות לשבוע וכדומה הינן אשליות וצחוק וזלזול בפנים של הכדורגל. על המנהלת לנקוט בכל האמצעים על מנת לתקן את מה שקלקל פוקסמן".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות