צ'לסי מחצה 0:7 את נוריץ', שלושער ובישול למאונטלינה גלושקו ושביט קמחי זכו בזוגות בפיוצ'ר נתניהאלישע לוי: ''משחק מול בית''ר הוא אף פעם לא קל''נצר סיימה שישית בשולחן הקפיצות באליפות העולםעופרי ארד נפצע בקרסול, חשש שייעדר לתקופה ארוכהבנט יערוך בכורה בליגה, הערב: הקלאסיקו הישראלימשה חוגג: ''בלי ביטחון ביציעים, לא נעלה לכר הדשא''ניצחון דרמטי לוושינגטון על אינדיאנה, 2 נק' לאבדיהארסנל ניצחה 1:3 את וילה, שער ובישול לאובמיאנגשחקן ומאמן העבר ליאון קונסטנטינובסקי הלך לעולמו
אוהדי בני סכנין בדוחא (ישי נאמן)

בעקבות הפארסה: בני סכנין נקנסה ב-30 אלף ש''ח

ראשון | | 12:33    מאת מערכת ישראל ספורט

המנהלת נזפה בקבוצה עקב הפארסה לפני פתיחת המשחק מול הפועל ב''ש שנדחתה בשעה ורבע: ''הצגתם את הכדורגל הישראלי באור גרוטסקי, התעלמתם במודע מהוראות המשטרה וזלזלתם בכל הגורמים''

הרוחות בבני סכנין סביב אירועי המשחק אמש מול הפועל באר שבע (0:0) עדיין סוערות. כזכור, קיום המשחק היה בספק בעקבות צו סגירה שהוציאה המשטרה שעה וחצי לפני שריקת הפתיחה בשל ליקויים בטיחותיים בשלטי הפרסומת האלקטרוניים, אבל בסופו של דבר המפגש, שפתיחתו נדחתה בשעה ורבע, התקיים. סכנין נענשה היום (ראשון) על ידי מנהלת הליגות, שזעמה על המקרה וההתנהלות של המועדון, בסכום של 30 אלף ש"ח שינוכה מכספי זכויות השידור המגיעים לכל קבוצה בליגת העל.

יו"ר המנהלת ארז כלפון כתב ליו"ר סכנין, מוחמד אבו יונס: "כידוע לך - משחקכם אמש מול מועדון הכדורגל הפועל באר שבע נפתח באיחור של שעה ורבע. העיכוב בפתיחת המשחק נגרם עקב צו סגירה לאצטדיון אשר הוצא על ידי משטרת ישראל בשל שילוט שהותקן מבלי שנתקבלו האישורים הדרושים לכך כדין. משטרת ישראל התריעה בדבר כוונתה לסגור את האצטדיון יום לפני המשחק וגם ביום המשחק עצמו עמדה על כך שלא יתאפשר קיומו אלא אם יוסר השילוט. חרף כל זאת בחרתם להתעלם מדרישות המשטרה במודע ובמתכוון תוך זלזול בוטה בכל הגורמים המעורבים והעמדת קיומו של המשחק בסכנה. למנהלת הליגות לכדורגל, האמונה על גיוס חסויות וקידום מותג הכדורגל הישראלי, נגרמו נזקים ממשיים כתוצאה מהתנהלות זו אשר זכתה לפרסומים שליליים נרחבים בכל כלי התקשורת!"

כלפון הוסיף וכתב לאבו יונס: "בזלזולכם הבוטה פגעתם במאמצים הניכרים של המנהלת (והקבוצות החברות בה) לאתר שותפים ונותני חסות מן העולם העסקי, הצגתם את הכדורגל הישראלי באור גרוטסקי, לא מקצועי ו-"שכונתי", פגמתם בחוויית משחק של לקוחות הכדורגל הישראלי במגרש ובבית (כולל אלפי אוהדים אשר הגיעו למשחק מבאר שבע) וגרמתם אי-נוחות רבה ליתר הגורמים המעורבים (שיבוש לוח המשדרים של הזכיין ופגיעה בהכנה הספורטיבית של הקבוצה היריבה). לפיכך, בכדי לפצות (ולו חלקית) בגין הנזקים החמורים שנגרמו, החלטתי כי מתשלומי זכויות השידור המגיעים לבני סכנין ינוכה סך של 30 אלף ש"ח, תוך שמירה על מלוא זכויותיה של המנהלת לעניין זה בעניין מלוא הנזקים אשר נגרמו וייגרמו לה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות