חי מהיורו עד גיל 19: ישראל - צרפת 1:2 (מחצית 2)מכבי חיפה גברה 1:2 על מכבי נתניה במשחק אימוןמאות אוהדים מחו נגד משה חוגג באימון בית''ר ירושליםאסף נמני: ''חובת ההוכחה היא עליי, אני לא מפחד מלחץ''השוער מחמוד קנדיל חתם לעונה נוספת בבני סכניןאולטראס הפועל הודיעו רשמית: חרם המינויים הסתייםהפועל ב"ש פתחה את מכירת המנויים לעונת 2022/23הבעלים גולדהאר הגיע למחנה האימונים של מכבי ת''אראשי איגוד ההתעמלות ערכו קבלת פנים חגיגית לנבחרתמוחמד שכר חתם לשלוש שנים נוספות בקריית שמונה
גביע המדינה (גיא גולדפרב, עזרא ארבלי 'ידיעות אילת')

יוצא למסע: גביע המדינה יעבור בין ערים עד הגמר

שלישי | | 13:12    מאת מערכת ישראל ספורט

כחלק מהרצון להנגיש את הגביע לכמה שיותר אוהדים ובמטרה להגביר מודעות לשלבים המוקדמים, החליטה ההתאחדות שהגביע יתארח בערים שונות ותחילה הגיע לאילת. הגרלת סיבוב ז' תתקיים ברביעי ב-16:15

כחלק מהרצון להנגיש את גביע המדינה לכמה שיותר מאוהבי הכדורגל והמפעל הייחודי, וכן מתוך רצון להגביר מודעות לשלבים המוקדמים והמרגשים במפעל גביע המדינה, החליטה ההתאחדות לכדורגל כי בעונת 2021/22 יתארח הגביע במספר ערים בכל אחד מהסיבובים. 

הסיפתח של הפרויקט התקיים ביום ראשון ואתמול בעיר הדרומית ביותר במדינת ישראל - אילת. בראשון התקיימו צילומים עם הגביע בקניון האייסמול ואתמול הוצג הגביע במגרש החוף הצפוני עבור באי המשחק במסגרת סיבוב ו' בין קבוצות בני אילת להפועל בני לוד רכבת. מחר (רביעי) בשעה 16:15 תתקיים הגרלת סיבוב ז' בהשתתפות קבוצות הליגה הלאומית, בתא הכבוד באצטדיון רמת גן. 

גביע המדינה (גיא גולדפרב, עזרא ארבלי 'ידיעות אילת')
סמנכ"ל התחרויות והמשפטים בהתאחדות לכדורגל, אמיר נבון: "'הגביע בדרך' הוא יוזמה חברתית וספורטיבית שההתאחדות החליטה לאמץ החל מהעונה במטרה לאפשר לכמה שיותר אוהבי המשחק לחוות את גביע המדינה, גם אם הקבוצה שמייצגת את העיר שלהם לא תגיע למשחק הגמר. חלק מהקסם של מפעל הגביע נעוץ בחלום שיש בו, ברומנטיקה, בהיותו מוחשי. ההתרגשות הגדולה אתמול  באילת, ההיענות של עשרות אנשים להגיע ולחוות את הגביע, דבר לו זוכים בדרך כלל רק השחקנים המנצחים בגמר, היתה מיוחדת. גם בסיבובים הבאים במפעל, הגביע יגיע לערים שונות ועוד אנשים יוכלו ליהנות מהחוויה הקסומה הזאת״.

ראש עיריית אילת אלי לנקרי הגיע לברך על הגביע ולאחל הצלחה לקבוצת בני אילת ששיחקה אתמול (שני) מול בני לוד בסיבוב ו׳ גביע המדינה וניצחה 2:0. ראש העירייה ברך על היוזמה של התאחדות הכדורגל וציין, כי אך טבעי הוא להתחיל בעיר אילת כעיר הדרומית במדינה וכעיר ספורט בינלאומית המארחת אליפויות אירופה ועולם במגוון ענפים.

נגישות