ממשיכה לקרטע: רק 1:1 למכבי ת''א מול הפועל נוף הגלילליגת העל: הפועל ב''ש - הפועל ת''א 1:2 (סיום)הפועל י-ם קיימה את הביקור המסורתי בביה''ח הדסהספרופולוס: ''יודעים שהאתגר קשה, נגיע להילחם חזק''עדיין ללא מאמן: מכבי תל אביב מארחת את נוף הגלילרשמית: ארווין קומאן התפטר מאימון בית''ר ירושליםסופית: מעצרו של משה חוגג הוארך עד ליום שלישי הבאבכר: ''יש מה לשפר, אבל הכי חשוב שכבשנו הכי הרבה''הערב ב-20:15: הפועל ב''ש מארחת את הפועל ת''אשבתאי צור קיבל תואר כבוד מאוניברסיטת קווקז טביליסי
היכל מנורה מבטחים (עודד קרני, מנהלת הליגה)

חצאי גמר וגמר הגביע יתקיימו בהיכל מנורה מבטחים

ראשון | | 14:48    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר שינוי שיטת משחקי המפעל, נקבע שמשחקי חצי הגמר והגמר ייערכו בהיכל ביד אליהו בפברואר. השלבים המקבילים בנשים ייערכו בהיכל קבוצת שלמה. עוד נקבע באיגוד הכדורסל שהנושא יידון כל שנה מחדש

הנהלת איגוד הכדורסל, קיבלה היום (ראשון) את המלצת ועדת ארגון, שהחל מהעונה ההחלטה לגבי מיקום משחקי חצי גמר וגמר גביע המדינה, תתקבל במהלך העונה ולא מראש לפי סבב כזה או אחר.

על פי ההחלטה, משחקי חצי גמר וגמר גביע המדינה לנשים יתקיימו העונה בהיכל קבוצת שלמה בחודש מרץ ומשחקי הגברים יתקיימו בהיכל מנורה מבטחים בחודש פברואר.

ההחלטה קובעת שמשחקי הגברים יתקיימו באולמות גדולים מ-10,000 מקומות וכל שנה הועדה תדון בנושא מחדש וזאת כחלק משיוני שיטת המשחקים לפיהם רק 8 הראשונות בליגת העל עם סיום הסיבוב הראשון ישתתפו במשחקים החל משלב רבע הגמר.

נגישות