ממשיכה לקרטע: רק 1:1 למכבי ת''א מול הפועל נוף הגלילליגת העל: הפועל ב''ש - הפועל ת''א 1:2 (סיום)הפועל י-ם קיימה את הביקור המסורתי בביה''ח הדסהספרופולוס: ''יודעים שהאתגר קשה, נגיע להילחם חזק''עדיין ללא מאמן: מכבי תל אביב מארחת את נוף הגלילרשמית: ארווין קומאן התפטר מאימון בית''ר ירושליםסופית: מעצרו של משה חוגג הוארך עד ליום שלישי הבאבכר: ''יש מה לשפר, אבל הכי חשוב שכבשנו הכי הרבה''הערב ב-20:15: הפועל ב''ש מארחת את הפועל ת''אשבתאי צור קיבל תואר כבוד מאוניברסיטת קווקז טביליסי
שחקני הנבחרת הצעירה (ההתאחדות לכדורגל)

ההתאחדות מציינת את חודש המודעות לסרטן השד

שלישי | | 18:49    מאת מערכת ישראל ספורט

שחקני הנבחרת הבוגרת נגד מולדובה בטוטו טרנר והנבחרת הצעירה מול לטביה במושבה (וכן במשחק נבחרת הנשים נגד גרמניה ב-21 בחודש), יציינו את החודש החשוב. שרעבי: ''יש לנו זכות גדולה ואחריות בנושא''

ההתאחדות לכדורגל מציינת הערב (שלישי) במשחקי הנבחרות - הבוגרת נגד מולדובה בטוטו טרנר והצעירה מול לטביה במושבה (וכן במשחק נבחרת הנשים נגד גרמניה ב-21 באוקטובר) - את חודש המודעות לסרטן השד. 

שחקני ושחקניות הנבחרות, באישור מיוחד שניתן על ידי אופ"א לבקשת ההתאחדות, עלו עם חולצות ורודות לחימום, הצוותים המקצועיים יענדו סיכות ורודות, דגלי הקרן יהיו גם הם בצבע ורוד, זאת בנוסף לאלמנטים חזותיים נוספים במהלך המשחק. סרטים ורודים יחולקו לאוהדים במשחקי הבוגרת והנשים והנושא יזכה לבולטות במדיה הדיגיטלית של ההתאחדות. הפעילות האמורה, פרי יוזמה לשיתוף פעולה בין ההתאחדות לכדורגל, האגודה למלחמה בסרטן ועמותת אחת מתשע, צפויה להתקיים גם במחזור הליגה הקרוב בליגת העל לנשים. 

שחקני הנבחרת הצעירה (ההתאחדות לכדורגל)
מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, יוסי שרעבי: "יש לנו זכות גדולה ואחריות להשיא תרומה לקידום מודעות ועשייה חברתית וההתאחדות לכדורגל לגאוותי הרבה מובילה בנושאים האלה ותמשיך להצטיין ולעשות למען ערכים חברתיים נעלים. לצערי, גם בהתאחדות לכדורגל אנחנו מכירים טוב מדי את הסטטיסטיקה המאיימת של סרטן השד. ראינו חשיבות גדולה וזכות עצומה באפשרות לקדם את המודעות לגילוי מוקדם של המחלה ולתמוך במי שנאבקות בה בגבורה וההתגייסות היתה מכל הלב. אני תקווה כי סייענו במקום בו היו זקוקים לנו".

נגישות