ליגת העל: בית''ר ירושלים - מכבי ת''א 1:1 (מחצית)מכבי תל אביב הופתעה 87:73 על ידי עירוני נס ציונהליגת העל: הפועל נוף הגליל - מכבי חיפה 3:0 (מחצית 2)ליגת העל: הפועל ת''א - הפועל ירושלים 1:1 (סיום)בבכורה של רנגניק: 0:1 ליונייטד על קריסטל פאלאסנשים: הגארדית קורטני וויליאמס חתמה באליצור רמלה''המשחק למזעור נזקים'': מכבי ת''א מתארחת אצל בית''רחוזרים הביתה: נבחרת הדייויס תארח את דרום אפריקהעבדה בישל בניצחון של סלטיק, ציון דרך מרשים לביטוןמכבי חיפה תעמוד לדין על התפרעות אוהדים בבלומפילד
שר הספורט חילי טרופר (עודד קרני, מנהלת הליגה)

השר טרופר שוחח עם כלפון וחסון: ניאבק באלימות יחד

שלישי | | 14:48    מאת מערכת ישראל ספורט

לאור אירועי האלימות במגרשים בשבועות האחרונים, שר הספורט פועל להאצת המאבק באלימות. מנכ''ל המנהלת: ''נוודא שאירועים כאלה ייפסקו''. יו''ר ההתאחדות: ''הרוב הטוב בקהל סובל ממיעוט אלים, עברייני''

לנוכח אירועי האלימות בספורט בשבועות האחרונים, ששיאם באירועים אתמול במשחק בין הפועל תל אביב לבית"ר ירושלים באצטדיון טדי, שר התרבות והספורט חילי טרופר שוחח בצהריים (שלישי) עם יושב ראש מנהלת הליגות לכדורגל ארז כלפון ויושב ראש ההתאחדות לכדורגל אורן חסון במטרה לרתום את הגופים להאצת המלחמה באלימות במגרשים.

שר התרבות והספורט חילי טרופר: "עלינו להאבק באלימות בספורט בכל הכלים העומדים לרשותינו. אני מודה ליו״ר המנהלת ארז כלפון ויו״ר ההתאחדות אורן חסון על הרתמותם, יחד נפעל למען המטרה החשובה. לא ניתן למתפרעים האלימים לפגוע בספורט הישראל".

אוהדי בית''ר ירושלים אתמול (ליאת אבשלומי)
יו"ר מנהלת הליגות לכדורגל ארז כלפון: "מול אלימות גואה ניתן להתמודד רק בעזרת שיתופי פעולה ומהלכים תקדימיים שייצרו הרתעה. השר טרופר הוא שותף לדרך הזו ולהתמודדות נגד המיעוט האלים בספורט שלנו. אנו נוודא, בעבודה קשה ומתמשכת, שאירועים כמו אמש ייפסקו לאלתר, בעבודה קשה ומתמשכת מול השותפים הנוספים באמצעות פעילות ממושכת ורציפה להתמודדות עם האלימות. אנו דורשים ומצפים שהמשטרה תפעל עם כוחות מתוגברים נגד העבריינים במגרשים לאורך כל השנה".

יו"ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון: "מזה תקופה ארוכה אנו עדים להתגברות משמעותית באירועים האלימים במגרשי הכדורגל. התרענו על כך מעל לכל במה אפשרית, נאבקנו בכלים העומדים לרשותנו והגיעה העת לומר בקול רם כי אין די בכך. הרוב הטוב של האוהדים סובל ממיעוט אלים, עברייני, שבינו לבין אהבת המשחק אין דבר. ההתאחדות לכדורגל תוביל יחד עם כל גורם אמיץ דיו מאבק שיש בו כדי לעקור את הגזענות והאלימות מהמגרשים. בשיחה המשותפת עם שר התרבות והספורט העלינו רעיונות מעשיים ואפקטיביים למלחמת החורמה בנגע המאיים ואני יודע כי הוא נחוש להוביל לשינוי המציאות האיומה הזאת וביכולתו לחבר בין כל הגורמים הרלוונטיים במדינת ישראל כדי שאוהבי המשחק ובני התרבות יהיו בצד המנצח. אני וכל אחד מאנשי ונשות ההתאחדות לכדורגל מחויבים למאבק הזה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות