ליגת העל: בית''ר ירושלים - מכבי ת''א 2:1 (מחצית 2)מכבי חיפה עלתה לפסגה עם 0:4 על הפועל נוף הגליל מכבי תל אביב הופתעה 87:73 על ידי עירוני נס ציונהליגת העל: הפועל ת''א - הפועל ירושלים 1:1 (סיום)בבכורה של רנגניק: 0:1 ליונייטד על קריסטל פאלאסנשים: הגארדית קורטני וויליאמס חתמה באליצור רמלה''המשחק למזעור נזקים'': מכבי ת''א מתארחת אצל בית''רחוזרים הביתה: נבחרת הדייויס תארח את דרום אפריקהעבדה בישל בניצחון של סלטיק, ציון דרך מרשים לביטוןמכבי חיפה תעמוד לדין על התפרעות אוהדים בבלומפילד
בעלי בית''ר ירושלים, משה חוגג (ליאת אבשלומי)

משה חוגג תוקף: ''מבחינתי לה פמיליה הוא ארגון טרור''

שלישי | | 15:01    מאת מערכת ישראל ספורט

בעלי בית''ר ירושלים פרסם סרטון והגיב לראשונה לאירועי האלימות הקשים בבלומפילד: ''אם הרשויות לא יתעוררו, בעתיד הלא רחוק תקום ועדת חקירה. רוצה להתנצל בפני כל מי שנפגע מההתנהגות הבזויה הזו''

בעלי בית"ר ירושלים משה חוגג הגיב היום (שלישי) בצורה נסערת לאירועי אתמול בבלומפילד, כשאוהדים מארגון "לה פמיליה" תקפו אוהדים אחרים של בית"ר שעודדו את השחקן המוסלמי של הקבוצה, קמסו מארה. חוגג תקף בחריפות את הארגון, אותו כינה "ארגון טרור", וגם איחל רפואה שלמה לאוהדת שפונתה לטיפול בבית החולים.

חוגג אמר: "אמש חווינו מסע בלהות בבלומפילד, אני רוצה להביע צער עמוק והתנצלות בפני הפצועים ומי שנפגע מההתנהגות הבזויה של לה פמיליה. אני רוצה לומר סליחה להורים ששולחים ילדים למשחקים בלי ביטחון ובלי לדעת איך יחזרו. לא רוצה לדמיין איך הייתי מרגיש כאבא אם הילדה שלי שהלכה למשחק כדורגל ורצתה לעודד הגיעה לבית החולים. התופעה הזו של הארגון, כבר אמרתי לא פעם, זה ארגון טרור. בתופעה הזו אני נאבק זמן רב מאוד, נאבקתי בה די לבד ואי אפשר לעשות שום דבר לבד. אם הרשויות לא יתעוררו, בעתיד תוקם ועדת חקירה. אולי הגיעה הזמן לראות את הכתובת שעל הקיר ושמישהו ייקח את הדבר ויתמודד עם זה. אנחנו לא ממשלה ולא משטרה עם כל הרצון הטוב, אי אפשר לבד".

צפו בדבריו של משה חוגג:


חוגג הוסיף: "תבינו, מדובר פה בקבוצה די קטנה מאוד ביחס לכלל אוהדי בית"ר, אבל היא קיצונית מאוד, אלימה וגזענית, לקחה את המועדון כבן ערובה ופוגעת בכל הספורט בישראל. אני עושה את הווידאו הזה כזעקה לעזרה, מבקש מחילי טרופר שר הספורט - תכניס קצת תרבות לספורט, תעזרו לנו במשטרה. לא יכול להיות שבכל פעם המועדון שלנו יילחם וימנע מהאנשים האלה להיכנס. אנחנו יודעים מי ראשי לה פמיליה ומי השמות שלהם. תעבדו איתנו ותעזרו לנו לתת ביטחון לאוהדים. צריכים את הקבוצות, ההתאחדות, המנהלת, המשטרה ומשרד הספורט. כולם להילחם למען המטרה הזו. אחרת אפשר לסגור את הענף. אם אישה עם קביים מגיעה למשחק ומוצאת את עצמה בבית חולים אז מה נגיד כולנו, מבקש מכם להתעורר".

הבעלים סיכם: "לגבי האוהדת ש'העזה' לעודד שחקן של בית"ר ממוצא מוסלמי ובתגובה סיימה את הערב בבית החולים, אני מאחל לך רפואה שלמה ומתנצל בשם כולם על המקרה ומקווה שאת הנפגעת האחרונה מהאלימות בספורט. אני מזועזע מזה שגבר מעז להרים יד על אישה ועל אחת כמה וכמה בתוך משחק כדורגל ואוהדת של הקבוצה שלו. הלוואי והדברים האלה ייעצרו אבל זה לא יקרה אם לא נפעל. אני פונה לרוב הקהל, האנשים האלה עושים נזק לכם, מיד משייכים אתכם לקבוצה הבזויה הזו, אסור להם להמשיך לשתוק, זה לא שמנה מי בעל הבית, היום אני ומחר מישהו אחר. הקבוצה הזו היא שלכם, אתם האוהדים ובשבילכם משחקים ועושים את הכל. חייבים להפסיק לשתוק, אתם הכוח ותתנו גב למלחמה הזו וזה ייעצר, אחרת המועדון ייעצר".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות