הפועל י-ם הפסידה לפרומיטיי והודחה מליגת האלופותההתאחדות ערערה על ההחלטה לזכות את מכבי ת''אניצחון יקר לאליצור רמלה, אשדוד דרסה את אליצור ת''אגל כהן: ''הכיוון הוא חיובי, חייבים לנתק את רעשי הרקע''הזר השישי: היידן דלטון חתם בחולון עד לתום העונהא.א.ק לרנקה הודיעה: ''הושג סיכום עם עומרי אלטמן''קרסטאיץ': ''אשדוד היא יריבה קשה, ייני וסבוריט בחוץ''הדרבי החיפאי יתקיים בשבת, מכבי ת''א-בית''ר בשניטניסאי ישראלי הוחרם בטורניר באיחוד האמירויותעמית שמחון חתם ל-3 שנים נוספות במדי הפועל חיפה
שחר רשף על הפודיום (גל פרידמן, איגוד השייט בישראל)

אליפות אירופה בשייט: שחר רשף זכתה במדליית ארד

חמישי | | 16:33    מאת מערכת ישראל ספורט

הגולשת הישראלית (16) הציגה יכולת גבוהה וסיימה על הפודיום במארסיי, אחרי שסיימה בשלושת שיוטי הגמר במקומות 2, 5 ו-5, שסידרו לה את המקום השלישי. הגולש תום ראובני סיים את התחרות במקום השביעי

שחר רשף בת ה-16 ממושב שדה יצחק זכתה היום (חמישי) במדליית הארד באליפות אירופה בגלישת רוח, שהתקיימה במרסיי, שיהיה אתר תחרויות השייט במשחקים האולימפיים פריס 2024.

רשף סיימה שלשום את השיוטים הסדירים של האליפות במקום השלישי, מה שהקנה לה נקודת מוצא טובה לשלושת שיוטי המדליות, כאשר לחובתה 6 נקודות. השיוט הראשון נפתח היטב, עם הובלה של רשף ומאבק צמוד עם הלן נוסמון הצרפתיה על המקום הראשון, שהוכרע לבסוף לטובת הצרפתיה.

שיוטי הגמר התאפיינו ברוח ערה, עם מכות חזקות ומפתיעות, שהקשו על המתמודדות. את השיוט השני סיימה רשף במקום החמישי, מה שהעמיד אותה מרחק 2 נקודות ממדליה בטוחה, תוך שהיא צריכה לסיים לפחות שלושה מקומות לפני הגולשת הבריטית, על מנת לזכות במדליית הכסף. את השיוט סיימה רשף במקום החמישי והבריטית בשני, וניתן האות לצהלות השמחה בנבחרת הישראלית על ההישג.

פודיום ישראלי משולש בקטגוריית U21 (גל פרידמן, איגוד השייט בישראל)
רשף אמרה לאחר הזכייה: "זו שנה מדהימה מבחינתי, עם פתיחה חזקה ומקום חמישי בעולם, אליפות ישראל בחודש שעבר ועכשיו מדליה באירופה. נתתי את המקסימום והייתי מילימטר מהכסף, אבל זה רק משאיר אותי רעבה לשנה הבאה. תודה גדולה לסתיו בויימל, המאמן שלי, למועדון מכמורת ולאיגוד השייט על הכל".

בגברים, תום ראובני הציג גם הוא יכולות גבוהות וסיים את האליפות במקום השביעי, עם שיוטים במקומות 8, 4,7. נפילה בשיוט הראשון גרמה לכך שיסיים מאחור והקטינה משמעותית את סיכוייו להעפיל לפודיום. בקטגוריה של U21 (מתחת לגיל 21) נשמעה התקווה על פודיום ישראלי משולש, כאשר שחר רשף במקום הראשון, דניאלה פלג בשני ושרון קנטור בשלישי.

יו"ר איגוד השייט, שי בובר: "יש לנו עומק גדול בנבחרת הגלישה ואני מאמין שהקאדר הרחב, ביחד עם הצוות המקצועי שמינינו לאחרונה, יאפשרו לנו להגיע ליותר. אנחנו שואפים ליותר נציגים בשיוטי המדליות בתחרויות ומכוונים למדליה בכל תחרות משמעותית".

נגישות