מצרים גברה על חוף השנהב פנדלים והעפילה לרבעדיווחים ביוון: ערן זהבי על סף חתימה באולימפיאקוסלבקשתו: יוסי מזרחי סיים את תפקידו כמאמן בית''ר י-םפלאניץ' הורחק ממשחק אחד, ייעדר מול מכבי נתניהנשאר באדום: חנן ממן האריך את חוזהו בהפועל חיפהצ'יזיק מונה ליו''ר המוסד למעמד השחקן בהתאחדותאחרי המרפק: גלן רייס ג'וניור שוחרר ממכבי חיפהמכבי ת''א לא תיענש על הקריאות ''הומו'' לדני עמוס''לא רצינו למצוא את עצמנו חסרי אונים מול השחקנים''בוזגלו פרש בדמעות: ''ההחלטה הזאת קורעת את הלב''
חברי המשלחת היהודית-ערבית היום בנתב״ג. (איגוד הג'ודו)

איגוד הג'ודו הישראלי והמרוקאי בשיתוף פעולה היסטורי

חמישי | | 14:06    מאת מערכת ישראל ספורט

14 ספורטאים ישראלים - 7 יהודים מירושלים ו-7 ערבים מאבו גוש - יצאו למחנה אימונים מיוחד לנוער במרוקו כחלק מיוזמת ''גודו למען שלום''. היו''ר משה פונטי: ''מאושר לראות שאנחנו ממשיכים לפרוץ גבולות''

איגוד הג'ודו יקיים בימים הקרובים מחנה אימונים מיוחד לנוער במרוקו. למחנה, בשיתוף איגוד הג'ודו של מרוקו ואיגוד הג'ודו העולמי, יצאו 14 ספורטאים, 7 ספורטאים ערבים מאבו גוש,  ו-7 ספורטאים יהודים מירושלים. את המשלחת ילוו יואל ליבסטר, שמלווה את הפרויקט מספר שנים ויוזם שיתופי פעולה קבועים עם מועדון הג׳ודו של אבו גוש, ויו"ר איגוד הג'ודו משה פונטי. 

כל הספורטאים שיוצאים למחנה, המהווה חלק מיוזמת Judo for peace  מתאמנים באופן קבוע בפרויקט ״ג׳ודו בבתי הספר״ של איגוד הג׳ודו הישראלי. במרוקו הם יבקרו במספר מועדוני ג׳ודו מקומיים לאימונים משותפים בקזבלנקה, מרקש, רבאט ואסווירה. לקראת הנסיעה נפגשו חברי המשלחת עם קונסול מרוקו בישראל מר עבד אל רחים ביוד, ובמרוקו הם יתארחו בשגרירות ישראל לקבלת פנים חגיגית. 

יו"ר איגוד הג'ודו משה פונטי: "אני מאושר לראות שהג׳ודו הישראלי ממשיך לפרוץ גבולות ושמח שנרקם שיתוף הפעולה הזה עם איגוד הג'ודו של מרוקו. אם בעבר התקשינו, הרי שהפעם אנחנו מתקבלים במרוקו לשיתוף פעולה גלוי ומלא, שגם זורע זרעים לעתיד. מגיעה תודה גדולה ליואל ליבסטר ולאיגוד הג׳ודו של מרוקו. אני מאושר מאוד שהפרויקט מתקיים, ושמח במיוחד שזה נעשה  עם בני נוער".

נגישות