אחרי ההפסד בדרבי: מכבי ת''א 78:87 על אלבה ברליןסנגל ומרוקו העפילו לשלב רבע גמר אליפות אפריקהגלן רייס שלח מרפק והורחק בניצחון של חיפה על ר''גסולומון: "סבלתי מכאבים כרוניים במשך ארבע שנים''פרומיטיי קלעה על הבאזר וכפתה משחק 3 מול ירושליםלמעלה מ-200 אוהדי בית''ר הפגינו מול ביתו של חוגגזקריה מוגיס הושאל להפועל ר''ג, ג'ורג' דיבה באשדודהוכרז סכסוך עבודה בבית''ר י-ם, החלו שחרורי הזריםטרופר: ''בקרוב נעביר את חוק המאמנים, זה חשוב ביותר''החלוץ הצעיר שחולם על אירופה: הכירו את עדן בן סימון
תחרות IRONMAM (בני דויטש, באדיבות קבוצת קומטק)

IRONMAN: דן אלתרמן ניצח אצל הגברים, מאיה אנבל

שישי | | 12:19    מאת מערכת ישראל ספורט

התחרות שהתקיימה בטבריה ונפתחה במחווה ל''סבא הברזל'' שנהרג בשבוע שעבר, כללה 1.9 ק''מ שחייה לאורך הכנרת, 90 ק''מ מסלול רכיבת אופניים ו-22.1 ק"מ ריצה. אלתרמן סיים בזמן של 04:10:30 שעות

תחרות האיירון מן העולמית הוזנקה הבוקר (שישי) בטבריה, לראשונה בארץ, בשעה 06:00. כ-2,500 המשתתפים עמדו דקה של מחיאות כפיים לזכרו של ד"ר צבי דוד לויאל ז"ל, "סבא הברזל" שנהרג בתאונת דרכים כשבוע לפני התחרות שבה אמור היה להשתתף. במסגרת המחווה עמדו המשתתפים על קו הזינוק ומחאו כפיים לזכרו.

סילבן אדמס מזניק את תחרות ה-IRONMAM (בני דויטש, באדיבות קבוצת קומטק)
דן אלתרמן הוא הראשון שהשלים את התחרות בתוצאה של 04:10:30 שעות. הוא נחשב לאחד הטריאתלטים המובילים בישראל וזכה בעבר בשש אליפויות ישראל. האישה הראשונה שהשלימה את מסלול התחרות היא מאיה אנבל ממן בתוצאה של 05:01:38. המשתתפים סיימו מסלול שכלל 1.9 ק"מ של שחייה לאורך הכנרת, 90 ק"מ מסלול רכיבת אופניים ו-22.1 ק"מ ריצה.

מאחורי היוזמה של קבוצת קומטק להבאת התחרות פועלים שותפים משמעותיים מתוך השותפות האסטרטגית של הקבוצה עם קרן סילבן אדמס. בתוך כך, להפקת התחרות IRONMAN 70.3 בטבריה שותפה גם חברת טרגט מרקט במסגרת הזכייה במכרז של עיריית טבריה ומשרד התיירות לקידום ומיתוג העיר והפיכתה ליעד מוביל לקיום אירועים בינלאומיים, ואשר נעשית בתמיכת משרד התרבות והספורט ואיגוד הטריאתלון בישראל.

נגישות