עם מגן בשער: איי קומורו הפסידה רק 2:1 לקמרוןמזרחי: ''יתכן שבשבוע הבא חצי קבוצה לא תהיה פה''קובי רפואה: ''מועדון כמו הפועל ת''א חייב להיות בצמרת''הפועל ת''א במקום השלישי עם 0:2 על בית''ר ירושליםבני הרצליה במקום השני אחרי 71:80 על גלבוע/גלילחזרה לעצמה: 73:91 לרמת השרון על אליצור ת''אבדקה ה-91: הפועל פ''ת גברה 1:2 על סקציה נס ציונההביקורת השפיעה: מכבי ת''א מנסה לצרף שני שחקנים''הדבר החשוב ביותר עכשיו הוא להראות פנים אחרות''אוהדי מכבי ת''א: ''נחרים את אשדוד בעקבות המחירים''
אליפות ישראל בשייט בספינות מפרש (שרה פלג)

בסערה עזה: הוכרעה אליפות ישראל בספינות מפרש

שבת | | 21:03    מאת מערכת ישראל ספורט

השייט האולימפי לשעבר פרילנדר, אלוף אירופה עזרא וההגאי איזי סוויסה זכו בצל רוחות חזקות שהגיעו למהירות של עד 23 קשר. פרידלנדר הודה: ''התמודדנו עם מזג אויר אביך, רוחות משתנות בעוצמה ובכיוון''

תחת סערה עזה הוכרעה היום (שבת) אליפות ישראל ה-28 לשייט ספינות מפרש (יאכטות) כשנותר שיוט אחד עד שנשיא המדינה יצחק הרצוג יעניק למנצחים את הפרס על שם אביו, הנשיא השישי חיים הרצוג ז"ל, שהשתתף בעצמו בתחרות זו בעבר הרחוק.

אליפות ישראל בשייט בספינות מפרש (שרה פלג)
"טים פייבר" בהנהגת ההגאי איזי סוויסה, השייט האולימפי ואלוף העולם לשעבר איתן פרידלנדר, ואלוף אירופה אלדר עזרא, הבטיחה את ניצחונה בקבוצה העליונה היום בתום השיוט השלישי של המהדורה המוזנקת בפעם הראשונה מהמרינה בהרצליה, ואילו בשאר הקבוצות תיקבע התמונה הסופית רק בשיוט האחרון בסוף השבוע הבא. הרוח החזקה, שהגיעה לעוצמה של 23 קשר, שברה תורן של אחת הספינות, והצוותים המתחרים חילצו את אנשי הצוות שלה, שחזרו לחוף בשלום.

פרידלנדר סיפר: "התמודדנו עם מזג אויר אביך, רוחות משתנות בעוצמה ובכיוון, שחייבה את השייטים לעבודת צוות מושלמת. שמחים מאוד שהפלגנו טוב לאורך כל התחרויות עד כה, גם במרתון וגם בשיוטי המצופים. זה מראה על יכולות טובות של הצוות".

נגישות