מכבי נתניה המריאה למחנה האימון השנתי בהונגריהגם הוא שם: רפאל נדאל העפיל לרבע הגמר בווימבלדוןדיווח באנגליה: כדורגלן מהפרמייר ליג נעצר בחשד לאונסשוב בבירה: אור זהבי חתם רשמית לעונה בבית''ר י-םחוזר לארץ: סינטאיהו סלליך חתם לשנתיים בהפועל ת''אתומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרלית
אריק אבידל (האתר הרשמי)

מסתבך: ''אבידל ייחקר בפרשת תקיפת שחקנית פ.ס.ז'''

שני | | 19:08    מאת מערכת ישראל ספורט

בצרפת דווח שהמשטרה מצאה כי כרטיס הסים של קירה חמראווי, היה על שמו של הצרפתי. ככל הנראה, התקיפה בוצעה על רקע יחסים רומנטיים בין השניים. חמראווי שיחקה בברצלונה, אבידל היה המנהל הטכני

חקירת התקיפה המטלטלת שעברה שחקנית פריס סן ז'רמן, קירה חמראווי, על ידי שני רעולי פנים לאחר שחזרה מארוחה קבוצתית יחד עם חברותיה לקבוצה ממשיכה להוליד ממצאים מפתיעים. בצרפת מדווחים היום (שני) כי אריק אבידל, כוכב העבר הצרפתי ומי שימש כמנהלה המקצועי של ברצלונה עד קיץ 2020, יוזמן לתשאול במשטרת פריס בחשד למעורבות בתקיפה החמורה.
 


ב"לה מונד" פרסמו היום כי המשטרה גילתה שכרטיס הסים בטלפון הנייד של חמראווי - היה על שמו של אבידל. בצרפת טוענים כי לפי מספר שחקניות פ.ס.ז', חמראווי התקשרה לאבידל למחרת התקיפה, בלילה שבין ה-4 ל-5 בנובמבר. בזמן שאמינטה דיאלו וקירה חמראווי חזרו מארוחת ערב, רכבם נעצר על ידי שני גברים. חמראוי נפצעה ברגליה ובידיה ממוט ברזל שהוטח בה ונמשכה החוצה מהרכב בברוטליות לפני כן. לפי עדויות השחקנים, שני התוקפים אמרו לה בעת התקיפה: "אז ככה, אנחנו שוכבים עם גברים נשואים?".

עורך דינו של אבידל התבקש על ידי "לה מונד" להגיב על הכתבה ואמר: "דיברתי איתו, אבל אני לא אגיד שום דבר כרגע". כזכור, חמראווי הותקפה בשבוע שעבר על ידי שני רעולי פנים, כאשר תחילה משטרת צרפת חשדה בחברתה לקבוצה, דיאלו, כמי ששלחה את שני רעולי הפנים לתקוף את חברתה על רקע המאבק של השתיים על מקום בהרכב הקבוצה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות