אחרי 13 שנות הפסקה: עירוני קריית אתא שבה לליגת העלכ-500 אוהדים באימון, מכבי ת''א דרוכה לקראת הדרבילפני גמר הגביע: הפועל באר שבע מארחת את בני סכניןבורוסיה דורטמונד הודיעה על סיום דרכו של מרקו רוזהדריכות גבוהה בהפועל ת''א: ''רוצים להחזיר את הכבוד''מכבי נתניה בחיפה, זקוקה לנקודה כדי להבטיח אירופהשאראס ביקר את השחקנים, לאסו הילל את סרחיו יויבוסטון הביסה את מיאמי ואיזנה ל-1:1 בגמר המזרחריאל ניצחה את ברצלונה, תפגוש את אנאדולו בגמראברטון ביצעה מהפך אדיר מול פאלאס ונשארה בליגה
חלק מהנזקים בבלומפילד (שימוש לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים)

מכבי חיפה גינתה: ''זהו אירוע ונדליזם מכוער ומביש''

שני | | 16:14    מאת אדי חליאבין

אחרי שאוהדים של הירוקים השחיתו את יציעים 10-11 בבלומפילד, בהנהלת ''היכלי הספורט'' העריכו את הנזקים ביותר מ-100 אלף ש''ח. הירוקים, שעשויים לעמוד לדין, הבהירו: ''נתבע את האחראים למעשים''

אוהדי מכבי חיפה, שהגיעו אמש (ראשון) לבלומפילד למשחק מול הפועל תל אביב, אכלסו את יציעים 10-12, שמזוהים עם מכבי תל אביב, בו יושבים אוהדי קבוצות החוץ במשחקים של האדומים. כ-150 כיסאות הושחתו (300 ש"ח לכל כיסא), במת האולטראס פורקה, כתובות נאצה רוססו בשירותים ומדבקות של מכבי חיפה פוזרו בכל מקום ועלו לאנשי אצטדיון בלומפילד בנזק של 110 אלף ש"ח. ממכבי חיפה נמסר בתגובה: "מדובר באירוע ונדליזם מכוער ומביש. אנו נעשה הכל לאתר את האחראים לכך וכמובן נתבע ונרחיקם ממשחקי הקבוצה".
 


בהמשך העלו במועדון הירוק פוסט ברשתות החברתיות ובו נכתב: "7,000 אוהדים ליוו אותנו אתמול למשחק החוץ בבלומפילד, צבעו את האצטדיון בירוק והעניקו הרגשה של משחק בית. ההגעה במספרים מדהימים, העידוד הלא פוסק, הדחיפה דווקא לאחר שקיבלנו את הגול, ראויים למילה טובה. אך אי אפשר שלא להתייחס לנזק שהותירו מספר מצומצם מבין האוהדים".

עוד הוסיפו: "מעשה ונדליזם מביש ומכוער, שראוי לכל גינוי. זה פוגע בתדמית של כולנו, המועדון והאוהדים. אנו נאתר את אותם ונדליסטים ונרחיקם מהמגרשים. אנחנו רוצים לזכור מהאוהדים הנפלאים שלנו את הדקות היפות בבלומפילד ולא את התמונות המכוערות שראינו בתקשורת. התדמית שלכם כקהל מספר 1 חשובה לנו מאוד, בואו נעשה הכל כדי לשמר אותה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות