יותם הלפרין: ''יהיה חם בארנה, נבוא עם כל האנרגיות''פסל של קובי וג'יאנה בראיינט הוצב באתר ההתרסקותניצחון שמיני רצוף לפיניקס, קליבלנד עצרה את מילווקימצרים גברה על חוף השנהב פנדלים והעפילה לרבעדיווחים ביוון: ערן זהבי על סף חתימה באולימפיאקוסלבקשתו: יוסי מזרחי סיים את תפקידו כמאמן בית''ר י-םפלאניץ' הורחק ממשחק אחד, ייעדר מול מכבי נתניהנשאר באדום: חנן ממן האריך את חוזהו בהפועל חיפהצ'יזיק מונה ליו''ר המוסד למעמד השחקן בהתאחדותאחרי המרפק: גלן רייס ג'וניור שוחרר ממכבי חיפה
בעלי בית''ר ירושלים, משה חוגג (ליאת אבשלומי)

הותר לפרסום: חוגג חשוד בשורה ארוכה של עבירות מין

שישי | | 13:00    מאת אדי חליאבין

לאחר שעורכי דינו משכו את הערר, הותר לפרסום כי בעלי בית''ר ירושלים חשוד בשורה של עבירות, בהן צריכת מעשה זנות מקטין, בעילה אסורה בהסכמה, הבאת אדם לידי מעשה זנות והבאת קטין לסמים מסוכנים

בית המשפט המחוזי בלוד הסיר הבוקר (שישי) באופן סופי את צו איסור הפרסום על פירוט עבירות המין בהן חשוד משה חוגג. מדובר בשורה ארוכה של עבירות מין חמורות: צריכת מעשה זנות מקטין, החזקת מקום לשם זנות, פרסום והצגת תועבה, בעילה אסורה בהסכמה, הבאת אדם לידי מעשה זנות, הבאת קטין לסמים מסוכנים ומתן אלכוהול לקטינים.

לפי החשד, חוגג ביצע חלק מהעבירות בדירת פאר בת שלוש קומות בפארק צמרת בתל אביב, בה קיים יחסי מין עם נשים שונות, בהן דוגמניות, שאף צולמו תוך כדי המעשים במצלמות נסתרות. חשד נוסף הוא שחלק מהנשים היו קטינות, וחוגג אף סיפק להן סמים ואלכוהול. לצד אלו, חוגג, שמעצרו הוארך שוב השבוע, חשוד כזכור גם בעבירות של איסור הלבנת הון, קשירת קשר לפשע, גניבה בידי מורשה, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, השמטת הכנסה במזיד, רישום כוזב במסמכי תאגיד, עבירות לפי פקודת הסמים המסוכנים.

מטעם נציגו של חוגג נמסר: "עורכי הדין משה מזור ועמית חדד המייצגים את משה חוגג, לאחר התייעצות עמו, החליטו למשוך את הערר שהוגש בעניין צו איסור הפרסום. ההחלטה התקבלה לאחר הבנה כי מרבית הדברים פורסמו בדרך זו או אחרת ולכן אין עוד טעם בצו במתכונתו זו. הפרסומים גורמים למר חוגג, רעייתו וילדיו נזק כבד שיכול שיהא בלתי ניתן לריפוי לכשיתברר שלחשדות הללו אין ביסוס. אנו קוראים ומבקשים מכלי התקשורת להמתין לפני חריצת דינו של מר חוגג ולא להתבסס על פרסומים שמקורם בבעלי אינטרס".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות