בני לם: ''אין סיבה שלא נחזור מבלומפילד עם נקודות''דמבלה לא בסגל לבילבאו, ברצלונה: ''צריך לעזוב מיידית''קינן אוואנס: ''עצירת המשחקים עזרה לחבר'ה להתרענן''גודס: ''נכנסתי לרכבת של 180 קמ''ש, צריכים להתקדם''הפסד דרמטי לוושינגטון מול ברוקלין, 13 נקודות לאבדיהאינטר גברה 2:3 על אמפולי בהארכה ועלתה לרבע הגמראתלטיקו מדריד הפסידה 2:0 לסוסיאדד ועפה מהגביעמנצ'סטר יונייטד ניצחה, מהפך ענק לטוטנהאם מול לסטרהופנהיים ודאבור הובסו והודחו מהגביע, גם גלאדבך בחוץניגרה המושלמת היחידה, גם מצרים בשמינית הגמר
בעלי בית''ר ירושלים, משה חוגג (ליאת אבשלומי)

מעצרו של חוגג הוארך בשבוע, אלו התנאים למעצר הבית

שלישי | | 12:33    מאת אדי חליאבין

הבעלים של בית''ר ירושלים שוב לא התייצב לדיון בעניינו, בו נקבע שאלא אם תוגש הצהרת תובע הוא יועבר בשבוע הבא למעצר בית בתנאים מגבילים בפיקוחה של רעייתו. וגם: סכומי הערבות הגבוהים שנדרשים

פרשת "המשחק הגדול": אחרי שעורכי דינו של משה חוגג הגיעו לסיכום עם המשטרה כי מעצרו יוארך ב-7 ימים נוספים. התקיים בצהריים (שלישי) הדיון בהארכת המעצר, אליו חוגג לא התייצב פעם נוספת - בדיוק כמו בשלוש הארכות המעצר הנוספות. לאחר שיסתיים לו השבוע, חוגג ישוחרר לביתו כשיושלמו לו 28 ימי מעצר, וזאת בהנחה שבמהלך השבוע הקרוב לא יוגש נגדו כתב אישום. אחת הסיבות המרכזיות שהוא לא רוצה להופיע בפני שופט היא כי ברצונו להימנע מהחשיפה התקשורתית.

מעצרו של חוגג הוארך כאמור עד יום שלישי הבא, ה-14 בדצמבר. אלא אם יוחלט להגיש נגדו הצהרת תובע בתום ימי המעצר, הוא ישוחרר למעצר בית בתנאים הבאים: המעצר יתבצע כמעצר בית מלא ומוחלט בביתו בתל אביב עד ה-13 לינואר 2022, בפיקוח רעייתו ענבל חוגג; הרחקה מהחברות המעורבות בתיק במשך 90 יום (בית"ר ירושלים לא כלולה ברשימה, א"ח); איסור שימוש במדיה מגנטית ודיגיטלית למשך 45 יום; אי יצירת קשר עם המעורבים למשך 180 יום, פרט לבני משפחה שלא קשורים לחקירה; התחייבות עצמית על סך 20 מיליון ש"ח (תשלום על ידי חוגג), ערבות צד ג' על סך 20 מיליון ש"ח על ידי רעייתו וגיסתו כל אחת (40 מיליון בסך הכל) והפקדת מזומן בסך 10 מיליון ש"ח (תשלום על ידי חוגג) עד ל-13 בינואר 2022.
 


מטעמם של עורכי הדין משה מזור ועמית חדד, המייצגים את משה חוגג, נמסר: "על מנת למצות את החקירה בעניינו ולהביא לסיומה, סוכם בין הצדדים על הארכת מעצר נוספת של 6 ימים. אנו מברכים על החלטת המשטרה לשחררו בתום תקופה זו. משה חוגג ממשיך לשתף פעולה עם חוקריו מאמין ובטוח בחפותו".

ב"חדשות N12" דווח כי המשטרה חתמה על הסכם עם שני עדי מדינה שמסבכים באופן דרמטי את חוגג ומשדרגים את עוצמת החקירה. לפי הדיווח, אחד מעדי המדינה הוא מקורב מאוד לחוגג, עם עבר משותף ארוך שנים. אלא שבשנים האחרונות הרגיש החבר הקרוב שהוא נזנח וננטש על ידיו. עוד נכתב כי המוקש בחברות בין השניים החל בשל סכסוך כספי שהתגלע לפני כשנתיים. המחלוקת הייתה עסקית ונסובה על כסף רב שלטענת עד המדינה, הוא ובני משפחתו הפסידו. הוא החליט לתבוע את חוגג בתביעה אזרחית, אחרי שניסה להשיב את כספו בהסדר לפני.

בתחילת השבוע פורסם בחדשות 13 כי במשטרה חושדים שעשרות נשים נפגעו והיו קורבנות לתעשיית סחר במסגרת הפרשה. על פי החשד, אנשי עסקים שילמו כסף על מנת שהבנות יועברו אליהן לצרכי ניצול מיני, זאת מלבד העובדה שחוגג חשוד בפגיעה מינית ב-10 נשים. בין העבירות בהן חשוד חוגג: ביצוע מעשה סדום, מעשים מגונים, סחר בבני אדם, החזקת מקום לשם זנות, פרסום והצגת תועבה, בעילה אסורה בהסכמה, הבאת אדם לידי מעשה זנות, גרימת עזיבת המדינה לשם זנות, הטרדה מינית ופגיעה בפרטיות. הוא חשוד גם בשורה של עבירות כלכליות: איסור הלבנת הון, קשירת קשר לפשע, גניבה בידי מורשה, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, השמטת הכנסה במזיד, רישום כוזב במסמכי תאגיד.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות