מתן רודיטי סיים במקום השישי בסבב האירופי באיטליהאחרי 13 שנות הפסקה: עירוני קריית אתא שבה לליגת העלכ-500 אוהדים באימון, מכבי ת''א דרוכה לקראת הדרבילפני גמר הגביע: הפועל באר שבע מארחת את בני סכניןבורוסיה דורטמונד הודיעה על סיום דרכו של מרקו רוזהבכר לשחקנים לקראת מכבי נתניה: ''חשוב לרדת לקרקע''דריכות גבוהה בהפועל ת''א: ''רוצים להחזיר את הכבוד''מכבי נתניה בחיפה, זקוקה לנקודה כדי להבטיח אירופהשאראס ביקר את השחקנים, לאסו הילל את סרחיו יויבוסטון הביסה את מיאמי ואיזנה ל-1:1 בגמר המזרח
בוני גינצבורג במהלך הכנס (ההתאחדות לכדורגל)

בוני גינצבורג: ''נוצר דיאלוג שמטרתו לפתח את הכדורגל''

חמישי | | 09:28    מאת אדי חליאבין

ההתאחדות לכדורגל קיימה כנס מיוחד למנהליים המקצועיים של מחלקות הנוער. המנהל הטכני יילה חוס: ''דיברנו על חשיבות התקשורת ביננו, על איך אנחנו מסתכלים על כישרונות צעירים ואיך ברצוננו לפתח אותם''

המחלקה הטכנית של ההתאחדות לכדורגל קיימה אתמול (רביעי) כנס למנהליים המקצועיים של מחלקות הנוער. את הכנס באצטדיון נתניה הובילו המנהל הטכני של הנבחרות הצעירות, יילה חוס, המשנה למנהל הטכני בוני גינצבורג ואחראי מחלקת הסקאוטינג משה סיני.

חוס וגינצבורג הציגו את הדי.אן.איי של הנבחרות הצעירות, גדי ברומר תיאר את הפעילות במרכזי המצוינות וההכנות לאירוח יורו 2022 בשנה הבאה לנבחרות עד גיל 17, גיא עזורי סקר את פעילות האקדמיה במבואות ים, אלון חזן ניתח את העבודה בנבחרת הצעירה ושלומי מיינר הרצה על טכנולוגיה וכדורגל. לאחר מכן התקיים רב שיח ובסיומו צפו כולם במשחק בין ישראל לגרמניה בטורניר החורף ע״ש גברי לוי. 

המנהל הטכני יילה חוס (ההתאחדות לכדורגל)
יילה חוס אמר: "אני חושב שזה היה כנס חיובי מאוד ושמחנו לפגוש את הפרטנרים שלנו. היום היו כל המנהלים המקצועיים של מחלקות הנוער וחלקנו עימם מידע מקצועי חשוב, דיברנו על חשיבות התקשורת ביננו, על איך אנחנו מסתכלים על כישרונות צעירים ואיך ברצוננו לפתח אותם".

בוני גינצבורג הוסיף: "ברגע שהתחלנו את המסע הזה במחלקה הטכנית, היה מאוד חשוב לנו לצאת לשטח, לפגוש את המועדונים ולשמוע את הדברים שלדעתם צריך לשפר בשני הצדדים. בנוסף היה חשוב לנו להבין מה המועדונים עושים אצלם במחלקות הנוער. ברגע שאנחנו נמצאים במקום של שיח, במפגש מסוג זה נוצר דיאלוג שמטרתו לפתח את הכדורגל. חשוב שראשי מחלקות הנוער יידעו מה אנחנו עושים, שנציג בפניהם סיכום של מה נעשה עד עכשיו ומה התכניות קדימה. עומד לנגד עינינו דבר אחד בלבד - לפתח את שחקן הכדורגל הישראלי".

הכנס המיוחד (ההתאחדות לכדורגל)
המנהל המקצועי של הפועל תל אביב, עומר בוקסנבויים: "הכנס הזה מבורך מאוד ואני שמח על קיומו. אני מאוד נהניתי מההרצאות השונות. אני חושב שמאוד חשוב שנמשיך לקיים את המפגשים האלו גם בעתיד. בסופו של דבר כולנו רוצים שהכדורגל בישראל יתפתח ויצליח וכאן נמצאים האנשים החשובים ביותר על מנת שזה יקרה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות