אנצ'לוטי נותר בודד בפסגה, קורטואה קבע שני שיאי מפעלבפעם ה-14 בהיסטוריה: ריאל מדריד היא אלופת אירופהאבי אבן נחוש: ''אנחנו באים לסיים את הסדרה בהרצליה''דיווחים באיטליה: ''טורינו במגעים עם מנור סולומון''טניס: דניאל צוקרמן העפיל לגמר טורניר הפיוצ'ר בנתניההושג סיכום לרכישת צ'לסי ע''י טוד בולי, אברמוביץ' נפרדחוזר לצפון: רועי הובר חתם לשנתיים בהפועל גליל עליוןה-14 של ריאל או ה-7 של ליברפול: לקראת גמר האלופותמיאמי כפתה משחק 7 נגד בוסטון, 47 נקודות לבאטלרקלופ: "ריאל פייבוריטית בגמר האלופות בגלל הניסיון"
אנסטסיה גורבנקו עם המדליה (סימונה קסטרווילארי, באדיבות איגוד השחייה)

ענקית: מדליית זהב שנייה לגורבנקו באליפות העולם

ראשון | | 16:20    מאת מערכת ישראל ספורט

השחיינית בת ה-18 ממשיכה להדהים באליפות העולם בבריכות קצרות: אחרי הזהב ב-50 מ' חזה, גורבנקו סיימה ראשונה גם בגמר 100 מ' מעורב אישי עם שיא ישראלי של 57.80 שניות. גורבנקו: ''באה ליהנות''

אנסטסיה גורבנקו זכתה היום (ראשון) בפעם השנייה בתואר אלופת העולם בשחייה בבריכות קצרות באבו דאבי. השחיינית הישראלית עשתה זאת במשחה ל-100 מעורב אישי, כאשר ניצחה בגמר ואף קבעה שיא ישראלי חדש, 57.80 שניות, שיפור של עשירית בדיוק לשיאה הקודם. 

אנסטסיה גורבנקו (סימונה קסטרווילארי, באדיבות איגוד השחייה)
מדובר כזכור בזהב השני של גורבנקו בתחרות, לאחר שניצחה גם במשחה ל-50 מטר חזה ועמדה על הפודיום ביום שישי. הישראלית בת ה-18 הקדימה בגמר את הצרפתייה בריל גסטלדלו, שזכתה בכסף עם 57.96 שניות, ואת הרוסיה מריה קמנבה, שזכתה בארד עם 58.15 שניות.

גורבנקו אמרה לאחר הזכייה: "אני שמחה כי זה הזמן הכי טוב שלי, מה עוד אני יכולה לבקש?. אני באה כדי ליהנות עם החברים שלי ולעשות את הכי טוב שאני יכולה". מאוחר יותר זינקה גורבנקו למשחה נוסף, חצי גמר ה-100 חזה. השחיינית הישראלית קבעה 1:04.95 דקות וסיימה במקום ה-11, מרחק 14 מאיות מהעפלה לגמר שלישי בתחרות.

נגישות