מתן רודיטי סיים במקום השישי בסבב האירופי באיטליהאחרי 13 שנות הפסקה: עירוני קריית אתא שבה לליגת העלכ-500 אוהדים באימון, מכבי ת''א דרוכה לקראת הדרבילפני גמר הגביע: הפועל באר שבע מארחת את בני סכניןבורוסיה דורטמונד הודיעה על סיום דרכו של מרקו רוזהבכר לשחקנים לקראת מכבי נתניה: ''חשוב לרדת לקרקע''דריכות גבוהה בהפועל ת''א: ''רוצים להחזיר את הכבוד''מכבי נתניה בחיפה, זקוקה לנקודה כדי להבטיח אירופהשאראס ביקר את השחקנים, לאסו הילל את סרחיו יויבוסטון הביסה את מיאמי ואיזנה ל-1:1 בגמר המזרח
אורי דוד (באדיבות מכבי ת''א, האתר הרשמי)

אורי דוד דורש ממכבי תל אביב יותר מחצי מיליון ש''ח

שלישי | | 12:34    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי שפוטר מאימון קבוצת הנוער, דוד שלח לצהובים מכתב התראה לפני תביעה. עו''ד שי טל: ''התנהלות חסרת תום לב ופגיעה אנושה בזכויותיו להליך שימוע הוגן''. המאמן: ''יצחקי הפך את השימוע לריק מתוכן''

אחרי שפוטר מקבוצת הנוער של מכבי תל אביב בתום 13 שנות עבודה במחלקת הנוער, וטען שהועזב בגלל שהוא חברו של פטריק ואן לוון, אורי דוד דורש פיצויים. המאמן המפוטר שלח היום (שלישי) מכתב התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים ובו הוא דורש פיצוי על סך 610,136 ש"ח לצורכי פשרה.

עורך הדין שי טל כתב: "לפיטורי עובד שלא כדין לאחר 13 שנות עבודה יש מחיר כלכלי שצריך לשלם. אנו מקווים כי לא נדרש להגיע לערכאות משפטיות, אבל אם לא יהיה מנוס - נגיע לשם על מנת שהצדק לא רק ייעשה אלא גם ייראה. מרשי רואה בהתנהלותכם התנהלות חסרת תום לב ופגיעה אנושה בזכויותיו להליך שימוע הוגן, אשר היה אמור להיערך כידוע בלב פתוח ובנפש חפצה. זה המקום לציין כי הליך הפיטורים והאופן בו נהגתם במרשי, לרבות הטלת דופי באישיותו ובמקצועיותו (ואף פרסום זאת ברבים), מהווה פגיעה במוניטין ובשם טוב, הסבה ועדיין מסבה לו נזקים כבדים אשר עלול ים להנחית על קריירת האימון שלו מכת מוות".

במכתב פורטו גם הסכומים: "11,871 ש"ח על שכר העבודה האחרון, 16,000 ש"ח על חלף הודעה מוקדמת, 202,938 ש"ח פיצויי פיטורים, 192,000 ש"ח על פיטורים שלא כדין עקב היעדר שימוע בלב פתוח ובנפש חפצה, 96,000 ש"ח פיצויי פגיעה במוניטין, 35,327 פדיון חופשה, 40,000 מענק עליה לשלב הבתים של הקונפרנס, 16,000 ש"ח בונוס מחנה קיץ". עוד נכתב: "מספר ימים לאחר הפיטורים, התגלה כי ברק יצחקי הציע לפטר את מרשי ולהחליף אותו בוואן דן ברג. למעשה, הליך השימוע הפך ריק מתוכן ותוצאותיו הפכו ידועות מראש. מרשי רואה בהתנהלותכם התנהלות חסרת תום לב מובהק ופגיעה אנושה בזכויותיו להליך שימוע הוגן אשר היה אמור להיערך כידוע בלב פתוח ובנפש חפצה".

עוד נכתב כי המועדון נדרש "להעביר לבעלותו את קרן הפנסיה 'מנורה מבטחים', לרבות מכתב שחרור כספים (תגמולים ופיצויים), וכן טופס 161 חתום על ידי המועדון. לא למותר לציין כי ככל ולא תבצעו את כל האמור בתוך 14 יום מהיום, ייאלץ מרשי לעתור נגדכם בתביעה לבית הדין האזורי לעבודה בבת ים אליה יתווספו רכיבי תביעה נוספים. אין באמור לעיל ובמה שלא אמור בו משום ויתור על טענה ו/או זכות ו/או סעד העומדים לזכות מרשי על פי כל דין ו/או הסכם".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות