אנצ'לוטי נותר בודד בפסגה, קורטואה קבע שני שיאי מפעלבפעם ה-14 בהיסטוריה: ריאל מדריד היא אלופת אירופהאבי אבן נחוש: ''אנחנו באים לסיים את הסדרה בהרצליה''דיווחים באיטליה: ''טורינו במגעים עם מנור סולומון''טניס: דניאל צוקרמן העפיל לגמר טורניר הפיוצ'ר בנתניההושג סיכום לרכישת צ'לסי ע''י טוד בולי, אברמוביץ' נפרדחוזר לצפון: רועי הובר חתם לשנתיים בהפועל גליל עליוןה-14 של ריאל או ה-7 של ליברפול: לקראת גמר האלופותמיאמי כפתה משחק 7 נגד בוסטון, 47 נקודות לבאטלרקלופ: "ריאל פייבוריטית בגמר האלופות בגלל הניסיון"
נובאק דג'וקוביץ' באוסטרליה (אינסטגרם)

החלטת הרשויות בעניין נובאק דג'וקוביץ' נדחתה לשני

חמישי | | 18:40    מאת מערכת ישראל ספורט

בית המשפט באוסטרליה לוקח את הזמן עד להשלמת הדיון על הטניסאי הסרבי הלא מחוסן, שיישאר בבידוד. ייתכן שלא יגורש ושיאושר לו לבסוף להשתתף בגרנד סלאם. אימו תקפה, נדאל ביקר: ''ידע מה יהיו ההשלכות''

התפתחות נוספת בפרשת נובאק דג'וקוביץ' באוסטרליה. הדיון לגבי העתיד לקרות לטניסאי הסרבי, שאמור היה להסתיים כבר היום (חמישי), יימשך ויסתיים רק ביום שני. עד אז יישאר המדורג 1 בעולם בבידוד במלונית במלבורן ולא יגורש בחזרה לסרביה. עד אז, עורכי דינו יכינו את הערעור ואת עמדתם בנושא. בינתיים, מחוץ לבית המלון בו נמצא דג'וקוביץ' במלבורן, התקבצו לא מעט ממעריציו והניפו שלטי תמיכה למענו. עדיין קיים סיכוי שערעורו של דג'וקוביץ' יתקבל בבית המשפט והוא עשוי להשתתף בכל זאת באליפות אוסטרליה הפתוחה.

אימו של נובאק דג'וקוביץ', דיז'אנה, אמרה היום: "דיברתי איתו היום, לפני כמה שעות. הוא היה בסדר, לא דיבר הרבה, אבל שוחחנו לכמה דקות. הוא ניסה לישון, אבל לא הצליח. מה אוכל לומר כאמא? אתם לא יכולים לדמיין איך אני מרגישה. אני מרגישה נורא מאז אתמול, ב-24 השעות האחרונות. הם מחזיקים בו כאילו הוא אסיר, זה פשוט לא הוגן, זה לא אנושי. אני מקווה שהוא יהיה חזק, אנחנו מנסים להיות חזקים ולתת לו כוחות להמשיך הלאה. אני מקווה שהוא ינצח. המקום בו נובאק שוהה הוא נוראי. זה סוג של מלון הגירה - אם אפשר לקרוא לזה מלון. יש שם חרקים, הוא כל כך מלוכלך והאוכל פשוט נוראי. מה אני יכולה לומר? הם לא רוצים לתת לו שום אפשרות לעבור למלון טוב יותר או לבית שהוא כבר שכר. אנחנו מקווים שהוא יחזיק מעמד איכשהו".
 


רפאל נדאל, שיחד עם דג'וקוביץ' ורוג'ר פדרר מחזיק בשיא של 20 זכיות בגרנד סלאם, התראיין במהלך טורניר מלבורן ואמר על הסרבי: "זה מצב מסובך שאף אחד לא מרוצה ממנו. זה טבעי שהאנשים כאן באוסטרליה, שעברו תקופה קשה של מאבק בנגיף, כולל סגרים לא פשוטים, לא יקבלו את כניסתו של נובאק. לדעתי, אנשי הרפואה ידועים מה צריך לעשות, וזה להתחסן - זה מה שאנחנו צריכים לעשות. אני נדבקתי והתמודדתי עם הקורונה. וגם התחסנתי פעמיים. אם אתה עושה את זה, אז אתה לא צפוי לכל בעיה. זה מה שצריך לעשות כדי לשחק כאן. אלה החוקים".

"השור ממאיורקה" הוסיף: "לעודד את 'נולה' להתחסן? אני לא אומר לאף אחד מה לעשות. שכל אחד יעשה את מה שהוא חושב שנכון וטוב לו. אתה יכול שלא להתחסן, אבל אז צפויות לך בעיות. אחרי שבשנתיים האחרונות מתו כל כך הרבה אנשים, חיסון מבחינתי זו הדרך הטובה ביותר לעצור את המגפה. דג'וקוביץ' קיבל את ההחלטות שלו. כל אחד יכול לקבל את ההחלטות שלו, אבל גם צריך לשאת בתוצאות שלהן. זאת סיטואציה שאיני אוהב. במידה מסויימת אני מצטער בשביל ג'וקוביץ', אבל הוא ידע כבר מספר חודשים מה יהיו ההשלכות להחלטתו".

נגישות