השלימה טרבל: הפועל אשדוד אלופה עם 1:3 על רמה''שפפ עישן סיגר, דה בראונה השתכר: סיטי חגגה אליפותהפועל י-ם השפילה את גלבוע/גליל ועלתה לחצי הגמרברק בכר: ''אין סיכוי שב''ש יותר רעבים, רוצים היסטוריה''ווילבקין: ''אוהדי הפועל לא אוהבים את ישראל, בואו לבכות''דאגה במכבי חיפה: ג'וש כהן עדיין בספק רב לגמר הגביעאמבאפה: ''סמכויות? אני רק שחקן. דברים השתנו השנה''רשמית: אדין טרזיץ' יאמן את בורוסיה דורטמונד עד 2025סוכם: סקציה נס ציונה תארח העונה באצטדיון בראשל''צחיים סילבס: ''פגשתי מועדון חזק, עזבו את העונה הבאה''
מנור סולומון ושחקני האקדמיה (ההתאחדות לכדורגל)

מנור סולומון ביקר באקדמיית הכדורגל במבואות ים

שישי | | 11:32    מאת מערכת ישראל ספורט

כוכב נבחרת ישראל ושחקן שחטאר, ביקר באקדמיה ונפגש עם השחקנים הצעירים: ''דיברנו על החששות שלהם וסיפרתי את הסיפור שלי, מקווה שהם למדו כמה דברים. יש פער בין התנאים שלהם לתנאים שהיו לי''

מנור סולומון, שחקנה של נבחרת ישראל ושחטאר דונייצק, ביקר ביום רביעי האחרון באקדמיה לכדורגל במבואות ים. במהלך ביקורו שוחח סולומון באודיטוריום עם השחקנים הצעירים, יחד עם גיא עזורי, המנהל המקצועי של האקדמיה לכדורגל. במפגש נכחו שחקנים מכל שנתוני האקדמיה - 2006, 2007, ו-2008 - ולאחר מכן השתתף סולומון באימון מעשי עם שחקני שנתון 2008. סל הכל נמצאים באקדמיה לכדורגל 67 שחקנים משלושת השנתונים, שנהנים מתנאי פנימייה איכותיים ומצוות מקצועי שמלווה אותם באופן צמוד.
 
מנור סולומון אמר: "זה כיף להיות פה, מקום מדהים עם ילדים נפלאים. שמחתי מאוד לדבר איתם ונהניתי לשמוע את השאלות שלהם. התנאים שלהם כאן באקדמיה נפלאים ויש פער משמעותי בין התנאים שלהם לבין התנאים שהיו לי כאשר הייתי בגילם. הם נמצאים כאן בפנימייה, מתאמנים לפני ואחרי שעות הלימודים ולכן יש להם הרבה יותר יחידות אימון. יש יותר מאמנים על קבוצות קטנות יותר של ילדים וזה יתרום להם. הם מקבלים פה מגרשים איכותיים, אוכל מצוין, חדר כושר, אולמות, אודיטוריום להרצאות - הכל ברמה מאוד גבוהה. אני מקווה שנראה אותם עוד כמה שנים אתנו בנבחרת הבוגרת. שמחתי לשמוע את השאלות, שמעתי על הפחדים והחששות שלהם. סיפרתי להם את הסיפור שלי ואת כל מה שעברתי עד עכשיו, ואני מקווה שהם למדו כמה דברים".

מנור סולומון ושחקני האקדמיה (ההתאחדות לכדורגל)
המנהל המקצועי של האקדמיה, גיא עזורי, אמר: "מנור, מעבר להיותו כשרון יוצא דופן, מביא אתו אישיות וערכים ראויים לציון. גם בביקורו באקדמיה במבואות ים הוא הוכיח זאת עם שיח מרתק והשתתפות פעילה באימון עם שחקני האקדמיה. מנור השאיר רושם עז על השחקנים ואנשי האקדמיה, וכולנו תקווה ששחקני האקדמיה יספגו את מה שחוו אתו למגרש ולא פחות חשוב מזה מחוצה לו". 

שחקן האקדמיה, דניאל שדה: "נורא כיף, קיבלנו המון השראה. מנור הוא מודל לחיקוי של ספורטאי צעיר שהתקדם פה בארץ. זה חלום להגיע למקומות שהוא נמצא בהם כעת. נהדר לראות איך הוא מתנהל על המגרש".

נגישות