אנצ'לוטי נותר בודד בפסגה, קורטואה קבע שני שיאי מפעלבפעם ה-14 בהיסטוריה: ריאל מדריד היא אלופת אירופהאבי אבן נחוש: ''אנחנו באים לסיים את הסדרה בהרצליה''דיווחים באיטליה: ''טורינו במגעים עם מנור סולומון''טניס: דניאל צוקרמן העפיל לגמר טורניר הפיוצ'ר בנתניההושג סיכום לרכישת צ'לסי ע''י טוד בולי, אברמוביץ' נפרדחוזר לצפון: רועי הובר חתם לשנתיים בהפועל גליל עליוןה-14 של ריאל או ה-7 של ליברפול: לקראת גמר האלופותמיאמי כפתה משחק 7 נגד בוסטון, 47 נקודות לבאטלרקלופ: "ריאל פייבוריטית בגמר האלופות בגלל הניסיון"
המאמן אולג בוטנקו (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)

ללא בוטנקו ועוד שבעה שחקנים: נבחרת ישראל ברומניה

שישי | | 17:10    מאת מערכת ישראל ספורט

כדוריד: נמשכת התפרצות הקורונה בנבחרת ישראל והבוקר התברר שגם המאמן וכן השחקנים רם טורקניץ, תומר בודנהיימר ואור ממן חיוביים לנגיף. המשחק יתקיים, בוטנקו לפני שיצא חיובי: ''המצב לא פשוט''

כמות המאומתים לקורונה בנבחרת ישראל בכדוריד עלתה היום (שישי) לשבעה שחקנים, יחד עם המאמן אולג בוטנקו. אחרי שדן טפר, שניר נציה ונדב ניזרי נמצאו כמאומתים לקורונה, לפני משחק ההכנה בסקופיה מול צפון מקדוניה - אמש התקבלה ברומניה התשובה לבדיקה השנייה של השוער יהב שמיר - וגם הוא מאומת. רק שבכך לא הסתיימה הסאגה - הבוקר התגלו לאחר שתי בדיקות כמאומתים גם מאמן הנבחרת, והשחקנים רם טורקניץ, תומר בודנהיימר ואור ממן. על פי הדיווחים - הם חשים בטוב, ללא תסמינים, ובבידוד. החשש הוא כמובן למאומתים נוספים, ולמרות זאת - האיגוד האירופי החליט שהמשחק מול רומניה הערב יתקיים בשל כמות שחקנים לא מאומתים מספיקה.

בכך לא תמו ענייני הקורונה. נבחרת קפריסין הודיעה שלא תשתתף בטורניר מוקדמות אליפות העולם ברומניה - בעקבות הימצאות של 9 מאומתים לקורונה. המשמעות - 3 נבחרות בלבד ישתתפו בטורניר -ונבחרת ישראל תקיים שני משחקים - המפגש מול רומניה הערב, והמפגש מול מולדובה שמתוכנן מחר. שתי הראשונות יעפילו לשלב המוקדמות השני. קפריסין כבר ספגה הפסדים טכניים.

נבחרת ישראל בכדוריד (עודד קרני, איגוד הכדוריד)
לפני האימון המסכם ולפני שהתגלה כמאומת, המאמן אולג בוטנקו, אמר: "התמונה היא לא פשוטה. אנחנו מתמודדים עם דברים שמפריעים, שלא רצינו להתמודד ובתוך זה מתרכזים במשימה. אנחנו עושים עבודה מקצועית, מתאמנים, וידיאו, ומשתדלים לשמור על פוקוס במשחקים וזה לא פשוט. עשינו משחק הכנה נגד נבחרת מקדוניה, שהולכת לאליפות אירופה. היה לנו משחק טוב, רוב המשחק הובלנו במקדוניה. אנחנו נבחרת מאוד צעירה ביחס לשאר הנבחרות, אבל נבחרת מתקדמת שנמצאת בגרף עלייה. זה נותן לנו ביטחון ואופטימיות להמשך. רומניה היא נבחרת איכותית. מולדובה פחות טובה מרומניה, ועדיין אנחנו לא מזלזלים באף אחד. זה לא מקל עלינו יותר מדי העניין עם קפריסין. אנחנו רוצים לעשות משחקים טובים. יודעים שיהיה מאוד קשה, אבל אנחנו אופטימיים".

אמש, הודיעו האיגודים העולמי והאירופי כי במהלך כל בוקר של יום משחקים תיערך בדיקת קורונה לשחקנים ולצוותים. נכון לאתמול, בוטלו 5 משחקי נבחרות ברחבי אירופה עקב התפרצות האומיקרון. כזכור, גם בקמפיין מוקדמות אליפות העולם לפני שנתיים - בו נבחרת ישראל סיימה במקום הראשון והעפילה שלב - השלב השני כבר בוטל עקב התפרצות הקורונה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות