יותם הלפרין: ''יהיה חם בארנה, נבוא עם כל האנרגיות''פסל של קובי וג'יאנה בראיינט הוצב באתר ההתרסקותניצחון שמיני רצוף לפיניקס, קליבלנד עצרה את מילווקימצרים גברה על חוף השנהב פנדלים והעפילה לרבעדיווחים ביוון: ערן זהבי על סף חתימה באולימפיאקוסלבקשתו: יוסי מזרחי סיים את תפקידו כמאמן בית''ר י-םפלאניץ' הורחק ממשחק אחד, ייעדר מול מכבי נתניהנשאר באדום: חנן ממן האריך את חוזהו בהפועל חיפהצ'יזיק מונה ליו''ר המוסד למעמד השחקן בהתאחדותאחרי המרפק: גלן רייס ג'וניור שוחרר ממכבי חיפה
דוד אזולאי וארטיום דולגופיאט (צילום: באדיבות קבוצת דוד אזולאי)

לקראת פריס 2024: הסכם חסות חדש לארטיום דולגופיאט

רביעי | | 16:34    מאת מערכת ישראל ספורט

מדליסט הזהב מטוקיו ישתף פעולה עם חברת הבניה 'קבוצת דוד אזולאי', שתעניק לו רשת ביטחון כלכלית לקראת המשחקים האולימפיים בפריס 2024. דולגופיאט: ''כעת אוכל להתרכז ולהתכונן למשחקים האולימפיים''

מדליסט הזהב האולימפי ארטיום דולגופיאט חתם היום (רביעי) הסכם חסות עם קבוצת דוד אזולאי. הסכם החסות נחתם במשרדי קבוצת דוד אזולאי בנתניה ועליו חתמו האלוף האולימפי מטוקיו בהתעמלות מכשירים ודוד אזולאי, מנכ"ל ובעלים של קבוצת דוד אזולאי.

במסגרת הסכם החסות שנחתם, קבוצת דוד אזולאי והמדליסט האולימפי ישתפו פעולה בפעילויות תקשורתיות לטובת מיתוג וקידום הדדי. הסכם החסות יעניק לדולגופיאט רשת ביטחון כלכלית שתאפשר לו להתרכז באימונים ובהכנות למשחקים האולימפיים הבאים שיערכו בפריס בקיץ 2024. לפני שנה רכש דולגופיאט דירה באחד הפרויקטים של קבוצת דוד אזולאי. לאחר זכייתו במדליית הזהב במשחקים האולימפיים בטוקיו, דוד אזולאי הציע לדולגופיאט הסכם חסות על מנת שיוכל להמשיך בהכנותיו לפריס ולהגיע להישגים.

דוד אזולאי וארטיום דולגופיאט (צילום: באדיבות קבוצת דוד אזולאי)
קבוצת דוד אזולאי היא חברת בנייה מובילה המתמחה בתחום הייזום והבנייה בענף הנדל"ן אשר בנתה עד כה מאות יחידות דיור באזור המרכז. קבוצת דוד אזולאי דורגה במדד Dun`s 100 כאחת ממאה חברות הבניה והיזום הגדולות בישראל. החברה ידועה בתפיסת האיכות והחדשנות אותם היא מקדמת בפרויקטים השונים, ומהווה מודל לבנייה ברמה הגבוהה ביותר בשוק הנדל"ן בישראל. העוצמה והייחוד של הקבוצה נובע מהיותה החברה היזמית וגם הקבלן המבצע של הפרויקטים בבעלותה, עובדה זו מעניקה לחברה שליטה מיטבית בניהול הפרויקט, עמידה בסטנדרטים ובלוחות הזמנים וליווי הדיירים לאורך כל שלבי הפרויקט ועד לקבלת המפתח לדירה החדשה. באחרונה החלה הקבוצה בבניית פרויקט בקריית השרון הנקרא "בראשית-FAMILY", המשתרע על פני 4 דונם והכולל 62 יחידות דיור למגורים על פני 15 קומות. הפרויקט יוקם בצומת הרחובות דרך הפארק ורחוב אלונים, מול חורשת הסרג'נטים.

דוד אזולאי, מנכ"ל ובעלים של קבוצת דוד אזולאי: "קבוצת דוד אזולאי חולקת ערכים רבים עם מדליסט הזהב האולימפי ארטיום דולגופיאט בראשן השאיפה והחתירה התמידית למצוינות ולטוב ביותר. זוהי זכות גדולה עבורנו בקבוצת דוד אזולאי להעניק חסות לספורטאי מצטיין כדולגופיאט שהביא למדינת ישראל גאווה אדירה במשחקים האולימפיים  שהיו בקיץ האחרון בטוקיו".

האלוף האולימפי ארטיום דולגופיאט אמר: "אני רוצה להודות לדוד אזולאי על הסכם החסות עליו חתמנו. החסות תעניק לי את הבטחון לו אני זקוק כדי שאוכל להתרכז ולהתכונן למשחקים האולימפיים הבאים שיערכו בקיץ 2024 בפריס, על מנת להמשיך להביא הישגים למדינת ישראל".

נגישות