מצרים גברה על חוף השנהב פנדלים והעפילה לרבעדיווחים ביוון: ערן זהבי על סף חתימה באולימפיאקוסלבקשתו: יוסי מזרחי סיים את תפקידו כמאמן בית''ר י-םפלאניץ' הורחק ממשחק אחד, ייעדר מול מכבי נתניהנשאר באדום: חנן ממן האריך את חוזהו בהפועל חיפהצ'יזיק מונה ליו''ר המוסד למעמד השחקן בהתאחדותאחרי המרפק: גלן רייס ג'וניור שוחרר ממכבי חיפהמכבי ת''א לא תיענש על הקריאות ''הומו'' לדני עמוס''לא רצינו למצוא את עצמנו חסרי אונים מול השחקנים''בוזגלו פרש בדמעות: ''ההחלטה הזאת קורעת את הלב''
סטפן מלול (מתוך פרופיל הלינקדאין)

התעניין בעבר ברכישת בית''ר י-ם: מי אתה סטפן מלול?

חמישי | | 22:13    מאת רועי ינקלוביץ ואדי חליאבין

בית''ר ירושלים הודיעה שאיש העסקים הצרפתי ממוצא יהודי חתם על מזכר הבנות לרכישת העונה. מלול התעניין ברכישה בתקופת גאידמק ו''נעלם'', הוא רשום כבעלים של חברה לייבוא בשר כשר וכן חברת השקעות

בית"ר ירושלים הודיעה הערב (חמישי) כי איש עסקים יהודי-צרפתי בשם סטפן מלול חתם על מזכר הבנות לקניית המועדון מידיו של משה חוגג. לפי ההודעה, מלול ניפק לדרישת הנהלת המועדון את המסמכים הרלוונטיים וכעת יחלו הצדדים בהליך בדיקת נאותות מהיר אשר בסיומו צפוי להיחתם ההסכם הסופי. 

הלוגו של חברת Koshlal
למרות המידע המועט עליו ברשת, זה הזמן לעשות היכרות ראשונית עם מלול בן ה-55. הוא מחזיק תחתיו חברה בינלאומית המייבאת בשר כשר ליהודים וגם למוסלמים שאוכלים לפי חוקי החלאל ופועלת בפריס תחת השם "KOSHLAL". אגב לפי האתר הצרפתי "Societe", רישום החברה כבר לא תקף מבחינת הרשויות הצרפתיות, זאת לאחר שהוקמה בשנת 2015 ולאורך השנים הושקעו לא פחות מ-15 מיליון יורו. 

מלול הוא היו"ר של קבוצת ייעוץ עסקי בשם הנאו גרופ (Hannao). החברה הוקמה בשנת 2018, רשומה כממוקמת באבו דאבי ובמונאקו תחת שמות מעט שונים. אתר האינטרנט של החברה אינו פעיל, כמו גם אתר האינטרנט של חברת המזון. בעברו מלול החזיק בחברת השקעות על שמו שכבר נסגרה ונקראה "JOSEPH MELLOUL PROPERTIES AND INVESTMENTS NOTAFISC". חברה זו מוקמה בהרצליה, נוסדה בספטמבר 2012 והושקעו בה מיליון יורו לאורך השנים, זאת לפי האתר "VERIF".
 


למלול, ששמו המלא הוא ככל הנראה סטפן יוסף מלול, יש מספר פרופילים בלינקדאין עם מספר עוקבים קטן במיוחד. נציין כי בעידן ארקדי גאידמק ואיציק קורנפיין, מלול פנה לבית"ר וביקש לרכוש אותה אך משנתבקש לתת פרטים "נעלם" והעסקה לא יצאה לפועל.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות