סופית: בית''ר ירושלים קיבלה הארכה עד ליום ראשוןרכש חדש לאלופה: שון דאוסון חתם רשמית בהפועל חולוןנשאר צהוב: מתן חוזז האריך את חוזהו במכבי תל אביבהושג סיכום: החלוץ אלן אוז'בולט יושאל להפועל ת''אהקפטן נשאר: אופק אביטל האריך את חוזהו בהפועל חיפהשהר ייצא לשיקום בלונדון, שביעות רצון מהסגל שנבנהמכבי נתניה המריאה למחנה האימון השנתי בהונגריהגם הוא שם: רפאל נדאל העפיל לרבע הגמר בווימבלדוןדיווח באנגליה: כדורגלן מהפרמייר ליג נעצר בחשד לאונסשוב בבירה: אור זהבי חתם רשמית לעונה בבית''ר י-ם
יצחק אספה בבית המשפט (צילום מסך: חדשות 12)

יצחק אספה סיים לרצות את עונש המאסר ושוחרר מהכלא

ראשון | | 13:35    מאת מערכת ישראל ספורט

שחקנה לשעבר של מ.ס. אשדוד, שהורשע בהפקרת ארי נשר ז"ל אחרי פגיעה ובשיבוש הליכי משפט, יצא מהכלא לאור החלטת הפרקליטות שלא לערער כנגד החלטת ועדת השחרורים: ''מצטער על מה שעשיתי''

כדורגלן מ.ס אשדוד לשעבר, יצחק אספה, שהורשע בדריסתו והפקרתו של הנער ארי נשר ז"ל בתל אביב, שוחרר היום (ראשון) מכלא חרמון אחרי שריצה שנתיים במאסר. אספה אמר עם שחרורו: "אני מצטער ומתחרט על מה שעשיתי". כזכור, ועדת השחרורים של בתי המשפט קיצרה את עונשו המקורי של אספה, שעמד על שלוש שנים וקיצרה לו שליש לאחר שהתרשמה כי "קיבל אחריות למעשיו" ו"השלים את הטיפול בין כותלי בית הסוהר".
 


בהחלטת ועדת השחרורים של שירות בתי הסוהר על שחרורו המוקדם של אספה, שפורסמה בשבוע שעבר, נכתב: "לפי התרשמות גורמי שב"ס האסיר מודה בביצוע העבירות והפנים את חומרת מעשיו, כשלדבריו פעל בלחץ והגיב בפזיזות ובאימפולסיביות, מביע חרטה כנה על התנהגותו, מקבל אחריות מלאה, מביע צער על הקורבנות ובני משפחותיהם ואף בכוונתו לפנות למשפחה ולהביע את צערו על מעשיו".

נזכיר כי אספה לא הואשם בגרימת התאונה עצמה מאחר שלא היה באפשרותו למנוע את התרחשותה. הוא הועמד לדין בגין מספר עבירות, והורשע רק בהפקרה לאחר פגיעה ובשיבוש מהלכי משפט, ונידון ל-4.5 שנות מאסר בפועל. באוגוסט 2020, החליט בית המשפט העליון על הפחתת עונשו של אספה על התאונה שאירעה בספטמבר 2018, והוא גזר עליו שלוש שנות מאסר במקום ארבע וחצי שנגזרו עליו, וזאת בטענה כי "עונש המאסר שנגזר על אספה חורג באופן קיצוני מעונשים שנגזרו במקרים דומים".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות