אנצ'לוטי נותר בודד בפסגה, קורטואה קבע שני שיאי מפעלבפעם ה-14 בהיסטוריה: ריאל מדריד היא אלופת אירופהאבי אבן נחוש: ''אנחנו באים לסיים את הסדרה בהרצליה''דיווחים באיטליה: ''טורינו במגעים עם מנור סולומון''טניס: דניאל צוקרמן העפיל לגמר טורניר הפיוצ'ר בנתניההושג סיכום לרכישת צ'לסי ע''י טוד בולי, אברמוביץ' נפרדחוזר לצפון: רועי הובר חתם לשנתיים בהפועל גליל עליוןה-14 של ריאל או ה-7 של ליברפול: לקראת גמר האלופותמיאמי כפתה משחק 7 נגד בוסטון, 47 נקודות לבאטלרקלופ: "ריאל פייבוריטית בגמר האלופות בגלל הניסיון"
אסף וקנין ואיסמעיל עאמר (באדיבות הפועל ראשל''צ)

החשודים בתקיפת איסמעיל עאמר שוחררו למעצר בית

שני | | 15:12    מאת מערכת ישראל ספורט

ג'רמי אטלן ומילאד חמזה מאשדוד, החשודים בתקיפת מאמן ראשל''צ, שוחררו עד רביעי. עורך דינם: ''בעילת המעצר נכתב סיכון אדם, אך עאמר לא הלך למרפאה''. תובע ההתאחדות דורש הפחתת נקודות בפועל

לאחר שאמש (ראשון) נעצרו שני החשודים, ג'רמי אטלן ומילאד חמזה בעקבות תקיפת מאמן הפועל ראשון לציון, איסמעיל עאמר, היום בית המשפט החליט לשחרר אותם למעצר בית. המשטרה מנסה למצוא סרטונים ועדויות נוספות על האירועים שקרו בסיום ה-1:1 של הכתומים מעיר היין נגד א.ס אדומים אשדוד.

שופט בית משפט השלום בראשון לציון, זיוון אלימי, קבע: "החשוד הראשון (אטלן) נעצר בחשד לקשירת קשר לפשע ותקיפה. לגבי החשוד השני (חמזה), קיים חשד סביר שביצע את העבירות המיוחסות לו או לפחות את חלקן. לגבי חשוד מספר 1 (אטלן) החומרים שהוצגו בפניי מציגים רף נמוך של ראיות לעבירות המיוחסות לחשוד, אם כי הסרטונים שהוצגו בפניי כן מראים מעורבות פעילה של החשוד באירוע. שחרורם של שני החשודים בכפוף לתנאים הבאים: מעצר בית עד ליום רביעי, 26 בינואר. חשוד 1: בבית אימו בהרצליה, מצהיר לפרוטוקול ומפקיד במזומן 3,000 ש"ח, חשוד 2: מעצר בית בג'ואריש".

תובע ההתאחדות עו"ד ניר רשף החליט להעמיד את א.ס אדומים אשדוד לדין משמעתי בגין התנהגות בלתי ספורטיבית בנסיבות מחמירות והתפרעות, תגרה ותקיפה בנסיבות מחמירות. הדיון יתקיים ביום רביעי בשעה 17:00. התובע דורש מבית הדין כי אם תורשע הקבוצה הוא מצפה שיושת עליה עונש של הפחתת נקודות בפועל וכן הפחתת נקודות על תנאי בנוסף לקנס כספי משמעותי. על פי כתב האישום של עו"ד רשף, מדובר ב"אחת התקריות האלימות ביותר שאירעו בשנים האחרונות במגרשי הכדורגל". עוד נכתב כי "תקיפת מאמן קבוצה בסיומו של משחק הינה חציית מדרגה ברף האליפות".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות