דודי סלע: ''אין סיכוי שאהיה מעורב בדברים מהסוג הזה''עוד הישג מרשים: מדליית כסף לסמברג באליפות אירופההפועל חולון ובני הרצליה השלימו סוויפ ועלו לחצי הגמראליפות אירופה בגלישת רוח: טיבי ניצחה בשיוט המרתוןעכשיו זה סופי: גידי קאניוק חתם לשנתיים בהפועל חיפהבכר: ''ביטול המשחק נגד סכנין פגע בהכנה, זה מאכזב''מנכ''ל משרד הספורט פרוייליך קיים ביקור במכבי חיפהאוהדי מכבי ת''א: ''המשטרה מתנהלת בצורה נקמנית''שחקני סכנין יוותרו על אחוז משכרם וישלמו את הקנסרפואה: ''מכבי חיפה? אני לא מצפה לשום דבר מאף אחד''
אוהדי מכבי ת''א (ישי נאמן)

אוהדי מכבי ת''א: ''נחרים את אשדוד בעקבות המחירים''

שני | | 18:14    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי המחאה של אוהדי מכבי חיפה מול נוף הגליל, ארגוני ''אחים לסמל'' ו''פנאטיקס'' הוציאו הודעה לפיה לא יגיעו לאצטדיון הי''א בשבת, זאת בשל מחירי הכרטיסים: ''מחפשים לגנוב אותנו, ג'קי - אתה שונא כדורגל''

אחרי המחאה של אוהדי מכבי חיפה נגד הפועל חדרה ובעיקר הפועל נוף הגליל, אוהדי מכבי תל אביב הודיעו היום (שני) על החרמת המשחק בשבת (17:30) מול מ.ס אשדוד באצטדיון הי"א. מחירי הכרטיסים המדוברים למשחק עומדים על 90 ש"ח למבוגר ו-45 לחיילים וילדים, זאת לפני עמלה. לצורך השוואה, אוהדי אשדוד נאלצו לשלם 50 ש"ח מחיר אחיד בסיבוב הקודם בבלומפילד.
 


בהודעה משותפת של ארגוני "אחים לסמל" ו"מכבי פנאטיקס" נמסר: "המשחק מול אשדוד-מוחרם! מה השתנה העונה הזאת מכל העונות? כלום. שוב פעם מחפשים לגנוב את אוהדי מכבי באשדוד, והפעם לא ניתן לזאת יד. כמה פיללנו ויחלנו למשחק אחר הצהרים בשבת בו אפשר לקחת את הדור הצעיר לראות כדורגל במגרש. ואתה ג'קי? אתה שונא כדורגל ואותנו במיוחד".

עוד נכתב: "כבר לא מפתיע לראות איך תמיד לפני המשחק נגד מכבי, נזכרים להקפיץ את מחירי הכרטיסים ולהגביל את כמות כרטיסי הנוער. לא ניתן יד שוב לבזיון הכרטיסים מאשדוד. להשתוללות המחירים (45/90 לפני עמלות, לעומת 60 בבלומפילד לאוהדי אשדוד), להפקרות מכסת כרטיסי הנוער. לא ניתן לכם את התענוג. נעדכן אותכם שבקשנו ממכבי שלא תמשוך כרטיסים למשחק ולא תיתן ניקוד חוץ. רק מכבי".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות