ריאל ניצחה את ברצלונה, תפגוש את אנאדולו בגמרדודי סלע: ''אין סיכוי שאהיה מעורב בדברים מהסוג הזה''עוד הישג מרשים: מדליית כסף לסמברג באליפות אירופההפועל חולון ובני הרצליה השלימו סוויפ ועלו לחצי הגמראליפות אירופה בגלישת רוח: טיבי ניצחה בשיוט המרתוןעכשיו זה סופי: גידי קאניוק חתם לשנתיים בהפועל חיפהבכר: ''ביטול המשחק נגד סכנין פגע בהכנה, זה מאכזב''מנכ''ל משרד הספורט פרוייליך קיים ביקור במכבי חיפהאוהדי מכבי ת''א: ''המשטרה מתנהלת בצורה נקמנית''שחקני סכנין יוותרו על אחוז משכרם וישלמו את הקנס
שחקני מכבי ת''א חוגגים (ישי נאמן)

הביקורת השפיעה: מכבי ת''א מנסה לצרף שני שחקנים

שני | | 19:28    מאת חיים נתנאל

אחרי ביקורות רבות שהופנו לעבר המועדון, נראה שגולדהאר התעורר ומחזיקת גביע המדינה פועלת במטרה לצרף שני שחקני התקפה זרים. אם יצליחו לעשות זאת עד סגירת החלון, קובאס ופריצה ישוחררו מהסגל

לחיים יש דינמיקה משלהם. כנראה הגאווה של המועדון הצהוב נפגעה באורח כל כך אנוש מהביקורות הקשות שהוטחו בהנהלת הקבוצה ביממה האחרונה, הן על ידי התקשורת והן על ידי קהל האוהדים, ואפילו בשל חוסר שביעות הרצון הבולטת של המאמן מלאדן קרסטאיץ' והצוות שלו על כך שאין עדיין אישור לריענון הסגל והרכש. בהנהלת הקבוצה החליטו להרים את הכפפה ולעבוד במרץ כדי להחתים שני שחקנים חדשים עד לסגירת חלון ההעברות בשבוע הבא.

ישלם את המחיר? סטיפה פריצה (ישי נאמן)
הביקורת שהוטחה בבעלים מיץ' גולדהאר על כך שאינו עושה מאמצי יתר לחזק את הקבוצה כנראה הגיעו גם לאוזניו של הבעלים. כדי לתת כיסוי להצהרות שנתן בקולו באותה מסיבת עיתונאים מתוקשרת עם הגעתו של המאמן הסרבי החדש לישראל, עת הצהיר שהוא לא מתכוון לוותר אפילו על העונה הזו, החליט לתת אור ירוק לברק יצחקי ולצוות הניהול המקצועי להחתים שני שחקנים חדשים. במכבי תל אביב יעשו מאמצים כבירים למצוא שני שחקני התקפה חלוץ ושחקן כנף או שני חלוצים.

ישוחרר? ברנדלי קובאס (ישי נאמן)
במידה ואכן יגיעו שני שחקנים בעמדות האלה, הם יבואו על חשבון שני הזרים סטיפה פריצה וברנדלי קובאס, שהמאמן הסרבי לא מעוניין בהם. במועדון חושבים שעמדות ההתקפה קריטיות יותר מאשר ההגנה למרות שחוליית ההגנה התגלתה כעקב האכילס הגדול של הקבוצה השנה. בסגל  הקבוצה יש די והותר שחקני הגנה בנוסף לשלושת הזרים אנריק סבוריט, אנדרה ג'ראלדש ולואיס הרננדס. אליהם יש להוסיף את עידן נחמיאס, מתו בלטקסה, שרן ייני, אופיר דוידזאדה, שחר פיבן ומאור קנדיל.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות