אחרי 13 שנות הפסקה: עירוני קריית אתא שבה לליגת העלכ-500 אוהדים באימון, מכבי ת''א דרוכה לקראת הדרבילפני גמר הגביע: הפועל באר שבע מארחת את בני סכניןבורוסיה דורטמונד הודיעה על סיום דרכו של מרקו רוזהדריכות גבוהה בהפועל ת''א: ''רוצים להחזיר את הכבוד''מכבי נתניה בחיפה, זקוקה לנקודה כדי להבטיח אירופהשאראס ביקר את השחקנים, לאסו הילל את סרחיו יויבוסטון הביסה את מיאמי ואיזנה ל-1:1 בגמר המזרחריאל ניצחה את ברצלונה, תפגוש את אנאדולו בגמראברטון ביצעה מהפך אדיר מול פאלאס ונשארה בליגה
אנסטסיה גורבנקו על מדים (איגוד השחייה)

יומיים אחרי הגיוס: אנסטסיה גורבנקו שבה להתאמן

שלישי | | 10:04    מאת מערכת ישראל ספורט

שחיינית נבחרת ישראל הגיעה לבריכה בגן שמואל לאחר שקיבלה אישור מיוחד להתאמן במהלך הטירונות. באיגוד הודו לצה"ל ולאגודת המאסטרס ''אנשים וספורט'': ''תודה שמאפשר לאלופת העולם להמשיך באימונים''

אימון ראשון על מדים. יומיים לאחר גיוסה לשירות חובה בצה"ל, שחיינית נבחרת ישראל אנסטסיה גורבנקו הגיעה הבוקר (שלישי) לבריכה בגן שמואל וחזרה להתאמן.

מאיגוד השחייה נמסר: "איגוד השחייה מבקש להודות לתמר גרשון שגב וצפריר גולן מאגודת המאסטרס "אנשים וספורט" על הסיוע המסור והתנאים המעולים. וכן תודה לצה"ל שנענה לבקשת איגוד השחייה לאפשר לאלופת העולם להתאמן גם במהלך הטירונות".

נזכיר כי גורבנקו התייצבה ביום ראשון במוזיאון חיל הים בחיפה ועברה את שרשרת החיול כנדרש. היא מתגייסת לטירונות מקוצרת של שלושה שבועות ותמלא את חובתה כחיילת במעמד ספורטאית עילוי, אבל גם תזכה להמשיך ולהתאמן ללא כל הפרעה.

נגישות