מכבי נתניה המריאה למחנה האימון השנתי בהונגריהגם הוא שם: רפאל נדאל העפיל לרבע הגמר בווימבלדוןדיווח באנגליה: כדורגלן מהפרמייר ליג נעצר בחשד לאונסשוב בבירה: אור זהבי חתם רשמית לעונה בבית''ר י-םחוזר לארץ: סינטאיהו סלליך חתם לשנתיים בהפועל ת''אתומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרלית
שחקני נבחרת סנגל חוגגים (האתר הרשמי)

מומחי ה-Winner מעריכים: סנגל תנצח את מצרים בגמר

ראשון | | 11:33    מאת מערכת ישראל ספורט

גמר אליפות אפריקה יפגיש הערב (21:00) בין האריות של טרנגה לפרעונים בגמר מסקרן במיוחד ומאנה צפוי לגבור על סלאח. וגם: בית"ר ירושלים תנצח את הפועל נוף גליל, ברצלונה תחגוג מול אתלטיקו מדריד

היום (ראשון) נזכה להצגות כדורגל מהקבוצות הטובות ביותר בעולם במסגרת אליפות אפריקה, ליגת העל והליגה הספרדית הראשונה.

במסגרת גמר אליפות אפריקה סנגל תפגוש ב-21:00 את מצרים ומומחי ה-Winner מעריכים שמי שתצא עם הניצחון מהמפגש היא סנגל כאשר ניצחונה מוערך ביחס של פי 2.05, לעומת ניצחונה של מצרים שמוערך ביחס של פי 3.6. תיקו במשחק מוערך ביחס של פי 2.45.

את טבלת הפייבוריטים לכבוש את השער הראשון במשחק מהצד של סנגל מוביל סדיו מאנה עם יחס של פי 4, אחריו, פאמרה דיידיו ובמבה דיאנג המוערכים ביחס זהה של פי 7. את הצד של היריבה, מצרים, מוביל מוחמד סלאח עם יחס של פי 4.5, אחריו, עומר מרמוש עם יחס של פי 10 ומוסטפה מוחמד המוערך ביחס של פי 11.
 


במסגרת ליגת העל תפגוש בית"ר ירושלים ב-20:15 את הפועל נוף גליל כאשר מומחי ה-WINNER מעריכים שבית"ר תצא עם הניצחון מכר הדשא עם יחס של פי 2.05 יריבתה, הפועל נוף גליל לעומת זאת, מוערכת ביחס של פי 2.9. תיקו במשחק מוערך ביחס של פי 2.9.

את טבלת הפייבוריטים לכבוש את השער הראשון במשחק מהצד של ירושלים מוביל ירדן שועה עם יחס של פי 5, אחריו, ריצ'מונד בואצ'י המוערך ביחס של פי 6 וגלאופילו פלייטר המוערך ביחס של פי 6.5. את הצד של היריבה, נוף גליל, מוביל לוואגה קיזיטו עם יחס של פי 5.5, אחריו, סתיו נחמני עם יחס של פי 6 וטימוטי מוזי המוערך ביחס של פי 6.5.
 


הליגה הספרדית הראשונה תפגיש הערב (17:15) בין ברצלונה שתארח את אתלטיקו מדריד ומומחי ה-Winner מעריכים שמי שתצא עם הניצחון מהמפגש היא ברצלונה כאשר ניצחונה מוערך ביחס של פי 2.05, לעומת ניצחונה של אתלטיקו מדריד שמוערך ביחס של פי 2.8. תיקו במשחק מוערך ביחס של פי 3.

את טבלת הפייבוריטים לכבוש את השער הראשון במשחק מהצד של ברצלונה מוביל פראן טורס עם יחס של פי 5.5, אחריו, מרטין בריית'ווייט המוערך ביחס של פי 6 ולוק דה יונג המוערך ביחס של פי 7. את הצד של היריבה, אתלטיקו מדריד, מוביל לואיס סוארס עם יחס של פי 5.5, אחריו, מתאוס קוניה עם יחס של פי 7 ואנחל קוראה המוערך ביחס של פי 8.

משחק נוסף שישוחק בליגה הספרדית הראשונה יפגיש בין ריאל בטיס לוויאריאל ומומחי ה-Winner מעריכים שמי שתצא עם הניצחון מהמפגש היא ריאל בטיס כאשר ניצחונה מוערך ביחס של פי 2, לעומת ניצחונה של ויאריאל שמוערך ביחס של פי 2.75 תיקו במשחק מוערך ביחס של פי 3.2.

נגישות