מוקדמות גביע העולם: ישראל - אסטוניה 44:48 (מחצית)אוהדי הפועל התנפלו על רכבו של ורד וקיללו את גוטליבברקוביץ': ''ברגע שעלינו ליגה, ידעתי שאני רוצה להישאר''ענקית: דיאנה וייסמן קבעה את התוצאה השישית באירופהמנחם קורצקי: ''זה קרש קפיצה, רוצה להישאר כמה שנים''טאלב טוואטחה עזב את מכבי חיפה וחתם בבני סכניןהזר הראשון: עבדול-מאליק אבו חתם בהפועל גליל עליוןציון צמח חתם בראשל''צ, אלעד שחף עובר לליגה הרומניתהפתעת הקיץ של הפועל ב''ש: תומר חמד חתם לשנתייםמכבי חיפה תשלם לגנגאן בונוס עבור הצלחה באירופה
השתמשו גם בכיסאות. המראות במקסיקו (טוויטר)

לפחות 22 נפצעו בעימות המוני בין אוהדים במקסיקו

ראשון | | 09:35    מאת מערכת ישראל ספורט

הלם במקסיקו לאחר שארגוני האוהדים של של קרטארו ואטלס התעמתו ארוכות בתוך המגרש ומחוצה לו. לפי דיווחים שלא אושרו, יש גם לפחות 17 הרוגים. משפחות נמלטו מחשש לחייהם, תמונות קשות מהמקום

מראות קשים בליגה המקסיקנית. לפחות 22 אוהדים נפצעו, שניים מהם במצב קשה, בקטטות אלימות במיוחד בין אוהדי קרטארו לאטלס במשחק בליגה הראשונה שנערך הלילה (בין שבת לראשון). במהלך המשחק החלו אוהדי שתי הקבוצות להתעמת, מה שהסלים במהרה וגרם להפסקת המשחק בדקה ה-62 כאשר אטלס מוליכה 0:1. לפי דיווחים לא רשמיים, יש לפחות 17 הרוגים.
 


מאבטחים פתחו את השערים כדי שאוהדים, בהם נשים וילדים, יוכלו לברוח מהמהומות והם ירדו לדשא, בזמן ששחקני אטלאס וחלק מאלו של קרטארו ירדו במהירות לחדרי ההלבשה. האלימות נמשכה בחוץ כאשר ברחבי הרשת כבר החלו לעלות סרטונים ותמונות קשות המראות פגיעה מזוויעה מאוד באנשים שנותרו חסרי אונים לבדם בזירה ללא התערבות של המשטרה או האבטחה.
 


העימותים עברו גם לדשא כשאוהדים מכים באגרופים ובעיטות אוהדים אחרים בעזרת כיסאות ומוטות ברזל. אוהד שלף סכין כדי לחתוך את הרשת של השער, בעוד אחרים הרסו את אחד הספסלים והתעמתו גם במנהרה כשמסך ה-VAR נשבר אף הוא. אחת התמונות המחרידות מהאירוע מראה משפחה נמלטת מהמהומות כשאחד הילדים בלי חולצה כדי שלא יזוהה כאוהד של היריבה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות