נבחרת הקדטים של ישראל הפסידה ליוון ברבע הגמרבכר: ''עשינו חצי דרך אל החלום, המשחק בשבת תקוע''חלום האלופות בחיים: 2:3 למכבי חיפה על הכוכב האדוםלברון ג'יימס האריך את חוזהו בלייקרס בשנתיים נוספותסכנין סיימה שנייה בבית א', נקודה ראשונה להפועל חיפהרון פולונסקי סיים חמישי בגמר ב-200 מטר מעורב אישיענבר: נלמד ונתקן טעויות תוך מתן גיבוי מוחלט לשופטיםשלושה ימים לפתיחת העונה: בני סכנין עברה בבקרהרכש חדש למחזיקת הגביע: שאפי סוליימאנוב חתם בב''שאיביץ': ''אנחנו מצפים לצרף 2-3 שחקנים נוספים בקרוב''
ארטיום דולגופיאט עם המדליות (איגוד ההתעמלות)

מדליית ארד לדולגופיאט בתרגיל הקפיצות בגביע העולם

ראשון | | 14:10    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי שזכה במדליית זהב בתרגיל הקרקע, המתעמל זכה במדליית הארד בתרגיל הקפיצות בגביע העולם בהתעמלות מכשירים המתקיים בבירת מצרים. הישג נוסף: מדליית ארד לאלכס מיאקינין בגמר תרגיל המתח

האלוף האולימפי ארטיום דולגופיאט (מכבי תל אביב) עלה היום (ראשון) להתחרות בגמר הקפיצות בגביע העולם בקהיר וזכה במדליית הארד לאחר שקיבל ציון ממוצע של 14.45 נקודות על שתי הקפיצות שביצע. הישג זה מתווסף למדליית הזהב בה זכה אתמול בגמר הקרקע. אנדריי מדבדב (מכבי צפון), שהעפיל גם הוא לגמר הקפיצות, סיים במקום החמישי עם ממוצע של 14.033 נקודות.

אלכס מיאקינין (איגוד ההתעמלות)
אלכס מיאקינין (מכבי תל אביב) זכה במדליית הארד לאחר שקיבל ציון של 13.666 נקודות בגמר המתח. מדליה זו מצטרפת למדליות הזהב והארד של ארטיום בקרקע ובקפיצות (בהתאמה), ובכך מסכמת המשלחת הישראלית תחרות מוצלחת עם שלוש מדליות בגביע העולם. את המתעמלים מלווה בקהיר המאמן סרגיי וייסבורג. 

בגביע העולם ביוון, דריה אטמנוב (הפועל רמת אליהו ראשון לציון, מאמנת: איילת זוסמן) חתמה את התחרות כאשר באמתחתה שתי מדליות נוספות ובכך היא חותמת מאזן מושלם של מדליות אותן השיגה בכל קטגוריה אפשרית בתחרות. דריה זכתה במדליית כסף בתרגיל האלות לאחר שקיבלה ציון 31.2 בתרגיל זה ובמדליית הזהב בתרגיל הסרט, בו קיבלה ציון 31.30 . מישל סגל (ע.ל.ה רעננה, מאמנות אישיות- מרינה אבלמסקי וויקה מרדר) מסיימת את מקצי הגמר לאחר שדורגה במקום השישי בתרגיל האלות (ציון 27.75) ובמקום הרביעי בתרגיל הסרט (ציון 29.0).

נבחרת ישראל (איגוד ההתעמלות)
הנבחרת הקבוצתית חותמת את גביע העולם הראשון שלהן עם מדליית זהב נוספת לאחר שביצעו תרגיל משולב (סרטים וכדורים) מצוין עליו קיבלו את הציון 26.6! כל הכבוד לאופיר שחם (עירוני נתניה), דיאנה סברצוב (מכבי תל אביב), עמית חדות (הפועל רמת אליהו ראשון לציון), שני בקנוב (מכבי חיפה כרמל), רומי פריצקי (מכבי ת"א), ולצוות: איילת זוסמן, אלה סמופלוב, אידה מיירין, נטליה סטיפנובה ונטשה אסמולוב. בסך הכל חוזרות מתעמלות הנבחרת כולה (אישיות ונבחרת קבוצתית) עם 8 מדליות, 4 מהן זהב. עבור המשלחת כולה מדובר בהופעת בכורה בסבב גביעי העולם ואנחנו מאושרים מתוצאות המשלחת, אשר בהחלט מעידות על העומק שקיים בענף.

נגישות