שביעות רצון במכבי חיפה: ''כל הקרדיט מגיע ליענקל'ה''עם המספר 66: ניר ביטון חתם לשנתיים במכבי ת''אחוס: ''ישראל הייתה הנבחרת הטובה יותר, היה תענוג''אופיר חיים: ''אני משחק אותה 'קול', אבל בפנים גמור''נשארו עם המחמאות: ישראל הפסידה 3:1 לאנגליה בגמרחיזוק נוסף לאלופה: פרנזי פיירו מצטרף למכבי חיפהנשאר במועדון: מוחמד סלאח חתם בליברפול עד 2025זר נוסף למכבי חיפה: המגן פייר קורנו מצטרף רשמיתיורד ללאומית: בן חיים חתם רשמית במכבי פתח תקווה''אור שיפר לאופיר את היכולת להתבונן על בני אדם''
ליאו מסי עם הכדור (יח''צ חו''ל)

בהשראת קטאר: נחשף הכדור הרשמי של המונדיאל

רביעי | | 13:39    מאת מערכת ישראל ספורט

אדידס השיקה את ''אל ריהלה'' (''המסע'' בערבית) שיכיל אלמנטים מהתרבות, הארכיטקטורה, הסירות האייקוניות ודגל המדינה. הכדור יעבור מסע בעשר ערים ברחבי העולם לקראת גביע העולם בנובמבר-דצמבר

נותנת החסות הרשמית למונדיאל, ענקית הספורט "אדידס", חושפת הבוקר את הכדור הרשמי של טורניר הכדורגל הגדול ביותר בעולם - גביע העולם בקטאר 2022.

זו הפעם ה-14 ברציפות ש"אדידס" מייצרת את הכדור הרשמי לטורניר ובחברה השקיעו מחשבה רבה בפיתוחו ובעיצובו. הכדור 'AL RIHLA' ("המסע" בערבית), נוצר בהשראת התרבות, הארכיטקטורה, הנוף והדגל של קטאר. הצבעים הנועזים של הכדור מתכתבים עם התרבות הקטארית והנופים הייחודיים.

כדור המונדיאל (יח''צ חו''ל)
הטכנולוגיה שפותחה במעבדות החברה נוצרה במטרה להרים את קצב מהירות המשחק ולתת לשחקנים יציבות, אחיזה ודיוק, מה שיעלה את הרמה וילהיב את מיליוני אוהדי הכדורגל ברחבי העולם. ב- adidas התמקדו ב-2 אספקטים עיקריים:
ליבת הכדור - טכנולוגיות דחיסת האוויר שתשפר את מגע הכדור עם הרגל ומשטח הדשא.
מעטפת הכדור - יצירת סינרגיה בין החלק החיצוני לכדור עצמו. הטקסטורה של הכדור תאפשר  לכדור לנוע מהר ומדויק יותר.
במקביל, לא פסחו על האג'נדה הירוקה שמלווה את החברה כבר שנים ו-"AL RIHLA" יהיה כדור המונדיאל הראשון שנוצר באמצעות דיו ודבקים על בסיס מים בלבד.

כדור המונדיאל (יח''צ חו''ל)
בחברה הודיעו ש-1% מסך המכירות של הכדור ייתרמו למען קהילות כדורגל עממיות ברחבי העולם בהמשך להשקת 'adidas Football Collective' - קהילה שהושקה בשנת 2020 שבאה ליצור שינוי באמצעות כדורגל ומחברת בין יוזמות עבר, הווה ועתיד שמטרתן להעצים קבוצות וקהילות כדורגל ברחבי העולם. בקמפיין ייקחו חלק אגדות הכדורגל איקר קסיאס וקאקה אליהם יצטרפו כוכבות כדורגל מהמזרח התיכון. טווח מחירים של הכדור יעמוד על 59.9-499.9 ש''ח והוא יימכר החל מה-13 באפריל במגוון דגמים באתר הסחר של adidas ובחנויות נבחרות, כאשר כדור הפרו יהיה זמין בחנויות החל מ-31 לאפריל.

נגישות