עומרי גאנדלמן נפצע בברכו, ייעדר לפחות 3 שבועותשביעות רצון במכבי חיפה: ''כל הקרדיט מגיע ליענקל'ה''עם המספר 66: ניר ביטון חתם לשנתיים במכבי ת''אחוס: ''ישראל הייתה הנבחרת הטובה יותר, היה תענוג''אופיר חיים: ''אני משחק אותה 'קול', אבל בפנים גמור''נשארו עם המחמאות: ישראל הפסידה 3:1 לאנגליה בגמרחיזוק נוסף לאלופה: פרנזי פיירו מצטרף למכבי חיפהנשאר במועדון: מוחמד סלאח חתם בליברפול עד 2025זר נוסף למכבי חיפה: המגן פייר קורנו מצטרף רשמיתיורד ללאומית: בן חיים חתם רשמית במכבי פתח תקווה
כדור המונדיאל (יח''צ חו''ל)

הערב ב-19:00: הגרלת שלב הבתים של המונדיאל בקטאר

שישי | | 09:30    מאת מערכת ישראל ספורט

קצת פחות משמונה חודשים לשריקת הפתיחה של גביע העולם וכשעדיין יש שני מקומות פנויים, תתקיים הגרלת שלב הבתים. ברזיל נגד הולנד? ארגנטינה מול גרמניה? הדרגים המלאים ופרטי הכרטיסים בפנים

הערב (19:00) תיערך הגרלת הבתים של טורניר מונדיאל 2022, שייערך בקטאר החל מה-21.11.2022 עד ה-18.12.2022. עד עתה, 804,186 כרטיסים נמכרו בשלב המכירה הראשון למונדיאל. חמשת המדינות המובילות בקניית כרטיסים הן של אוהדים המתגוררים בקטאר, ארה"ב, אנגליה, מקסיקו ואיחוד האמירויות.

הדרגים

דרג א': קטאר (מארחת), ברזיל, בלגיה, צרפת, ארגנטינה, אנגליה, ספרד, פורטוגל.
דרג ב': מקסיקו, הולנד, דנמרק, גרמניה, אורוגוואי, שווייץ, ארצות הברית, קרואטיה.
דרג ג': סנגל, איראן, יפן, מרוקו, סרביה, פולין, דרום קוריאה, תוניסיה.
דרג ד': קמרון, קנדה, אקוודור, ערב הסעודית, גאנה, מנצחות הפלייאוף הבין יבשתי (פרו או אוסטרליה/איחוד האמירויות), מנצחת הפלייאוף האחרון באירופה (וויילס או סקוטלנד/אוקראינה).

שלב המכירות הבא ייפתח ב-5 באפריל לאחר ההגרלה הסופית, כאשר שלב המכירה הראשון של כרטיסים למונדיאל הסתיים כבר ואוהדים ברחבי העולם קנו למעלה מ-800,000 כרטיסים לחגיגה הגדולה ביותר של משחק הכדורגל. לאחר תקופת המכירות הראשונה שהייתה הגרלת אקראית, היה שלב קצר של כל הקודם זוכה אשר ראה גל של עניין מצד אוהדים באזור הערבי ובעולם כולו.
 


העניין הרב היה חוצה יבשות ואלו עשר המדינות המובילות לפי מדינת מגורים, כלומר קטאר, ארצות הברית, אנגליה, מקסיקו, איחוד האמירויות, גרמניה, הודו, ברזיל, ארגנטינה וערב הסעודית. כרטיסים למשחקים בודדים - וכרטיסים למשחקי הפתיחה והגמר בפרט - היו המוצרים הפופולריים ביותר שהוצעו, אבל האוהדים גם קנו את סדרת הכרטיסים הספציפית לקבוצה וסדרת הכרטיסים לארבעה אצטדיונים. בסך הכל, 804,186 כרטיסים נמצאים כעת בידי אוהדים שממתינים לתפוס את מקומם באצטדיונים בקטאר בהמשך השנה.

לאוהדים שלא הצליחו בשלב המכירה הראשון תהיה הזדמנות נוספת להגיש בקשה לכמה מהכרטיסים המבוקשים ביותר על פני כדור הארץ במהלך תקופת המכירה הבאה של הגרלה אקראית (כמו בשלב הראשון), שתושק באתר  FIFA.com/tickets  ביום  שלישי, 5 אפריל בשעה 12:00 שעון דוחא , גם שעון ישראל.

לאחר שרוב הנבחרות הבטיחו את מקומן במונדיאל, יש ציפייה עצומה להגרלה שתתקיים היום ותחלק את הנבחרות לבתים. לאחר מכן, האוהדים יוכלו לראות היכן ומתי הנבחרת שלהם תשחק לפני הגשת בקשה לכרטיסים בשלב המכירה הבא. נבחרות מאותו דרג לא יפגשו, ונבחרות מאותה יבשת לא יכולות להיפגש בבתים, למעט האירופאיות עליהן חלה הגבלה של עד שתי נבחרות בבית.

נגישות