מכבי נתניה המריאה למחנה האימון השנתי בהונגריהגם הוא שם: רפאל נדאל העפיל לרבע הגמר בווימבלדוןדיווח באנגליה: כדורגלן מהפרמייר ליג נעצר בחשד לאונסשוב בבירה: אור זהבי חתם רשמית לעונה בבית''ר י-םחוזר לארץ: סינטאיהו סלליך חתם לשנתיים בהפועל ת''אתומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרלית
לינה גלושקו בפרטוריה (איגוד הטניס)

הישג יפה: לינה גלושקו סיימה במקום השני בפרטוריה

שלישי | | 17:20    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר יומיים גשומים שקטעו את המשחק, נוצחה שחקנית נבחרת ישראל בשלוש מערכות בגמר טורניר פרטוריה בדרום אפריקה, על סך פרסים של 60,000 דולרים. הזכייה צפויה לקדם את גלושקו בדירוג העולמי

לאחר יומיים גשומים שקטעו את המשחק, נוצחה היום (שלישי) שחקנית נבחרת ישראל, לינה גלושקו, בשלוש מערכות על ידי אנסטסיה טיכונובה (מדורגת 6) בגמר טורניר פרטוריה בדרום אפריקה על סך פרסים של 60,000 דולר.

זהו הישג מצוין של לינה, שיקדם אותה בדירוג העולמי, רגע לפני שהיא תייצג את ישראל בשבוע הבא בטורניר בילי ג'ין קינג (גביע הפדרציה לשעבר) בפינלנד. משחק הגמר החל ביום ראשון והופסק במצב של 5:7 ללינה במערכה הראשונה ופיגור 4:3 בשנייה. המשחק חודש רק היום כאשר גלושקו נוצחה 6:3 ו-6:3 בשתי המערכות הבאות.

גלושקו אמרה בסיום: "היה שבוע מאוד מוצלח. כמובן מבאס הגמר עם היומיים שחיכינו, אבל מסתכלת על הצד הטוב ומקווה להמשיך להציג טניס כמו שהצגתי השבוע גם במהלך השנה".

נגישות