במכבי חיפה בטוחים: ''ההפסד הזה יעשה לנו רק טוב''לחץ כבד על אברמוב לחזור בו ולרכוש את בית''ר י-םברק בכר הודה: ''בשער השני איבדתי 10 שנים מהחיים''גביע הטוטו: עירוני קריית שמונה ובני סכנין נפרדו ב-2:2למרות שנכנעה 2:0 ללימסול, מכבי חיפה בשלב הפלייאוףחוגג נגד המשטרה והעירייה: ''אברמוב המוצא האחרון''רכש נוסף: סים סנדר ונה חתם רשמית בהפועל ירושליםסרינה וויליאמס תפרוש אחרי אליפות ארה''ב הפתוחהרשמית: אדר אוואט ועלאא ג'אפר מצטרפים לבני יהודהדיווחים: ''סוכמה העברתו של ברנרדו סילבה לברצלונה''
בהפועל חיפה כעסו עליו. עידן לייבה (אומרי דלאל)

אלון תורג'מן: ''אם זה היה הפוך, לא היה נשלף אדום''

רביעי | | 08:42    מאת אדי חליאבין

חלוץ הפועל חיפה, שהורחק באדום ישיר בהפסד בדרבי בחצי הגמר: ''כמה אפשר לקפח אותנו עם השיפוט? זה קורה שבוע אחרי שבוע. מבקש סליחה מיואב שהגיע אתמול לארץ. אוהב וגאה בחולצה האדומה לעד''

זעם גדול בהפועל חיפה על החלטת השופט עידן לייבה להרחיק אמש (רביעי) את אלון תורג'מן לאחר שגלש בצורה מסוכנת לעבר רגליו של סאן מנחם. בוועדה המקצועית של איגוד השופטים הבהירו הבוקר: "בדקה ה-29 בוצעה עבירת משחק חמורה מובהקת, תוך פגיעה באמצעות פקקים חשופים באזור גבוה של רגל היריב. פעולה זו מחייבת התערבות של שופטי המסך והנפת כרטיס אדום ישיר".

הסטורי של אלון תורג'מן
תורג'מן עצמו התקשה לקבל את רוע הגזירה וכתב באינסטגרם: "בראש ובראשונה, אני לוקח אחריות. כמו שידענו לכתוב את ההיסטוריה בעונת הגביע, היום זה אפילו לא היה קרוב. אני לא מתרץ ואפילו שונא את עצמי שאני כותב את זה, הכינו אותנו שכל ספק קטן יהיה לטובת היריבה, אבל בכזאת קלות? כמה אפשר לקפח אותנו עם השיפוט? כמה? זה קורה שבוע אחרי שבוע מפסילת שערים חוקיים, דרך דברים קטנים של מומנטום ועד אדום שהיה אפשר להפעיל שיקול דעת כי באמת שאפילו לא עברה בי המחשבה להיכנס חזק".

חלוץ הפועל חיפה, שגם קרע את החולצה והשתולל לאחר ההרחקה, הוסיף: "הרי זה ברור שאם זה היה הפוך לא היה נשלף כרטיס אדום. אני מבקש סליחה מיואב שהגיע אתמול לארץ, מהצוות, מהשחקנים ומכל אחד ואחת מכם האוהדים שעשיתם תצוגה כמו שרק אתם יודעים. אוהב וגאה בחולצה האדומה לעד, אלון".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות