נבחרת הקדטים של ישראל הפסידה ליוון ברבע הגמרבכר: ''עשינו חצי דרך אל החלום, המשחק בשבת תקוע''חלום האלופות בחיים: 2:3 למכבי חיפה על הכוכב האדוםלברון ג'יימס האריך את חוזהו בלייקרס בשנתיים נוספותסכנין סיימה שנייה בבית א', נקודה ראשונה להפועל חיפהרון פולונסקי סיים חמישי בגמר ב-200 מטר מעורב אישיענבר: נלמד ונתקן טעויות תוך מתן גיבוי מוחלט לשופטיםשלושה ימים לפתיחת העונה: בני סכנין עברה בבקרהרכש חדש למחזיקת הגביע: שאפי סוליימאנוב חתם בב''שאיביץ': ''אנחנו מצפים לצרף 2-3 שחקנים נוספים בקרוב''
שי קקון (צילום: Thom Touw Photography, Eurlica)

שייט: שי קקון מובילה את אליפות אירופה עד גיל 21

רביעי | | 18:07    מאת מערכת ישראל ספורט

יממה לפני שיוט המדליות, השייטת האולימפית בת ה-19 שי קקון מובילה את אליפות אירופה עד גיל 21 ב-ILCA6 (לייזר רדיאל), כאשר נשארו שני שיוטים לסיום האליפות. מחר בצרפת: שני השיוטים האחרונים

לאחר חמישה ימי תחרות ועשרה שיוטים מובילה הישראלית שי קקון את אליפות אירופה בסירות ILCA6 (לייזר רדיאל), המתקיימת בהורטין, צרפת. לאורך חמשת ימי התחרות שמרה קקון על יציבות, כאשר היא מסיימת את רוב השיוטים בעשירייה הראשונה. בשלושת הימים הראשונים שמרה קקון על המקום השלישי הכללי, אך אתמול ניצלה טעויות של יריבותיה הספרדיות על מנת לעלות למקום הראשון.

גם היום, יומה החמישי של התחרות שמרה קקון על ההובלה, עם שני שיוטים בהם סיימה במקומות 5 ו-2. לפני שני השיוטים האחרונים מחר ממוקמת קקון 15 נקודות לפני הקפריסאית, שבמקום השני, ו- 44 נקודות לפני השייטת הספרדיה. מאידך, הניקוד הנצבר בכל שיוט נגזר מהמיקום, וכיוון שבתחרות משתתפות כ 60 שייטות הכל עוד פתוח וקקון תצטרך לשמור גם מחר על מיקומים טובים כדי להבטיח את הפודיום.

שי קקון, בת ה 19, ייצגה את ישראל במשחקים האולימפיים בטוקיו בשנה שעברה, שם סיימה במקום השלושים. בגלל גילה הצעיר היא זכאית להשתתף הן באליפויות הבוגרים  והן בנוער (U21). קקון מתאמנת תחת המאמן האיטלקי פבריציו לזריני.

נגישות