לחץ כבד על אברמוב לחזור בו ולרכוש את בית''ר י-םברק בכר הודה: ''בשער השני איבדתי 10 שנים מהחיים''גביע הטוטו: עירוני קריית שמונה ובני סכנין נפרדו ב-2:2למרות שנכנעה 2:0 ללימסול, מכבי חיפה בשלב הפלייאוףחוגג נגד המשטרה והעירייה: ''אברמוב המוצא האחרון''רכש נוסף: סים סנדר ונה חתם רשמית בהפועל ירושליםסרינה וויליאמס תפרוש אחרי אליפות ארה''ב הפתוחהרשמית: אדר אוואט ועלאא ג'אפר מצטרפים לבני יהודהדיווחים: ''סוכמה העברתו של ברנרדו סילבה לברצלונה''סופית: הפועל ב''ש תארח את לוגאנו באצטדיון בנתניה
טען לאלימות משטרתית. מרואן קבהא (אסף הופמן)

בבני סכנין טוענים בתוקף: נהגו כלפינו באלימות בנתניה

רביעי | | 09:14    מאת אדי חליאבין

לאחר ההפסד 3:0 באצטדיון של היהלומים, המועדון מהמגזר טוען בהודעה רשמית: ''הייתה ברוטליות גם סמוך לכר הדשא, מצד אנשים בעלי תפקיד רשמי בנתניה''. צילומי האבטחה מהעימותים יועברו למשטרה

לאחר ההפסד 3:0 למכבי נתניה אמש (שלישי) בקרב הישיר על המקום הרביעי בטבלה, בבני סכנין טוענים לאלימות פיזית ומילולית מצד אנשים בעלי תפקידים רשמיים, כך לטענתם, מצד אנשי היריבה. מנגד, בנתניה סיפרו שחלק מצילומי מערכת האבטחה יועברו לידי המשטרה בעקבות אירועים שקרו במנהרת חדר ההלבשה.

מבני סכנין נמסר: "יחס אלים מילולית ופיזית היה מנת חלקנו אתמול באצטדיון נתניה. אנשים בתפקידים רשמיים ובלתי רשמיים, ביציעים, בכניסות לחדרים וסמוך לכר הדשא, נהגו כלפינו בברוטליות חסרת ערכי ספורט וכבוד. בסיטואציה הפוכה שבה אנשי נתניה היו חווים אותם אירועים בסכנין, זה היה בכותרות והיו ומשחיזים את מיטב ההתנסחויות לשיסוי בסכנין".

במועדון הוסיפו: "ניירת המשקיף והשופט פסחה מכלל תיעוד הולם. יחד עם זאת, פנינו וידינו מכוונות לעשייה משותפת בכל האצטדיונים למניעת אלימות לכל סוגיה. במישור המקצועי, התחרות על המקום הרביעי עדיין קיימת ואפשרית. מועדון בני סכנין ילכד את מיטב כוחותיו על מנת להתמקם במקום הרביעי עם סיום העונה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות